Famila/Võru VK jäi tähtsas duellis Tallinna Ülikooliga peale

Naiste võrkpalli Balti liigas võitis Famila/Võru VK täna võõrsil Tallinna Ülikooli 3:2 ja nihkus play-offikohale punkti võrra lähemale. Võru naiskond kaotas küll kaks esimest geimi 25:27 ja 15:25, aga suutis raskest seisust välja tulla ning võitis kolm järgmist 25:17, 26:24 ja 15:12. Tabelis on Famila/Võru VK üheksandal kohal, vahe kaheksandale kohal oleva Tallinna Ülikooliga on

Rõuge Saunamaast kosmosealistajat ei saanud

Eesti saalijalgpalli karikasarjas lõppes Rõuge Saunamaa teekond kaheksandikfinaalis, sest tänases kaheksandikfinaalis kaotati võõrsil esiliiga meeskonnale Tallinna FC Cosmos II 4:5. Seitsmekesi mängule läinud Rõuge jalgpallurid läksid kohtumist Kristo Perli tabamusest juhtima ja kaotasid poolaja vaid 1:2. Teisel poolaja alguses pääses Cosmos kahe väravaga ette. Rõuge vähendas küll korduvalt vahe minimaalseks (Perli sai kirja veel kaks

Markus Post tuli Eesti C-klassi meistriks, Henri Vingile hõbe

Selle eest, et võõrustajaklubi Lõunalõvi täna Võrus toimunud Eesti C-klassi talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel medalita ei jääks, hoolitsesid Markus Post ja Henri Vink. Posti võiduaeg 200 meetri jooksus oli 27,54. Teiseks tulnud tallinlast Andrei Beloborodovit edestas ta 0,02 sekundiga. 60 meetri jooksus saavutas Post ajaga 8,45 neljanda koha. Vink võitis kaugushüppes 4.54-ga hõbemedali. Omaette klassist sel alal

Rene Zahkna noppis jälitussõidus MK-punkti

Laskesuusatamise MK-etapil Itaalias Anterselvas tõusis Rene Zahkna täna 12,5 km jälitussõidus 52. stardipositsioonilt 40. kohale. MK-sarjas esimest korda jälitussõitu sõitnud Võru noormees lõi heitluses viimase punktikoha eest 4,2 sekundiga Henrik L’Abee-Lundi Norrast. Trahviringe tuli Zahknal sõita kaks. Eilse sprindi viiendalt kohalt tõusis võitjaks Anton Šipulin (Venemaa), kes lõpetas sõidu ajaga 31.51,9 (2). Zahkna kaotas talle

Raido Ränkel sai Nove Mesto 15 km vabatehnikasõidus 70. koha

Raido Ränkel pidi täna Tšehhis Nove Mestos murdmaasuusatamise MK-etapil meeste 15 km vabatehnikasõidus leppima kohaga võistlejaterivi viimases viiendikus. Sõidu võitis prantslane Maurice Manificat, kes ületas lõpujoone ajaga 34.04,9. Ränkel kaotas talle 4.21,8-ga ning sai 84 võistleja seas 70. koha. Üheksa sekundit kehvema ajaga oli kohe tema järel 71. teine täna stardis olnud eestlane Alvar Johannes

Algas noorte suusahüppajate igatalvine võistlussari

Otepääl Apteekrimäel täna toimunud Eesti suusahüpete noortesarja etapil tuli Sten-Jörgen Leis MN12-klassis kolmandaks ja Carena Roomets parima tüdrukuna neljandaks, hüpati K-15 mäel. K-10 mäel võistelnud N10-klassis saavutas Stella Troska (kõik Võru spordikool) teise koha.

Terje Piirmann oli Viru maratonil kiireim naine

Võrulanna Terje Piirmann võitis täna Estolopeti maratonisarja avaetapiks olnud Viru maratonil naistest esikoha. Lääne-Virumaal Mõedaka ümbruses toimunud võistlusel kulus Piirmannil 42 km pikkuse vabatehnikadistantsi läbimiseks aega 2:09.12. Lõpuprotokollis sai ta 76. koha. Naistest teiseks tulnud Reeda Tuulat edestas Piirmann seistme sekundiga. Kertu Ränkel sai viienda ja Kaija Vahtra kümnenda koha. Maratoni üldvõidu saavutas Tomas Kaurson,