Võidud Kuldre koolile, Urvastele ja Sõmerpalu vallale

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel sai Kuldre kool täna kodus 82:64 (48:25) jagu Puiga APSist. Üleplatsimees oli seitse täpset kolmepunktiviset sooritanud Mihkel Oja, kelle arvele kogunes Kuldre parimana 38 punkti. Vastaste resultatiivseim oli 19 punktiga Egert Reili. Teises Kuldres peetud mängus viskas SK Urvaste Värska Vee vastu esimese poolajaga 65 punkti 33 vastu ja võitis lõpuks 108:79. Eiko

Anne Jõela võitis Eesti meistrivõistlustel pronksmedali

Anne Jõela (Võru Rei) võitis täna Tartus peetud Eesti judomeistrivõistlustel pronksmedali. 22aastane Antsla vallast pärit judoka maadles kuni 63 kilo kaaluvate naiste seas ja võitis neljast matšist kaks. Kulla sai selles kehakaalus Debora Lehtsalu, hõbeda Nika Nedvedskaja. Jõela on nüüd Eesti judomeistrivõistlustel täsikasvanute konkurentsis võitnud kaks hõbedat ja kolm pronksi. Teisi Võrumaa judokaid peale Jõela

Rene Zahkna suurepärane avavahetus aitas Eesti kümnendaks

Rene Zahkna tegi täna Itaalias Anterselvas laskesuusatamise MK-etapil teatesõidus suurepärase avavahetuse – tabas kõik märgid ning andis teate üle viiendana, vaid 13,4 sekundit pärast juhtkohal olnud sakslast Erik Lesserit. Eesti lõpetas võistluse kümnenda kohaga. Peale Lesseri edestasid Zahknat veel vaid Sloveeniat esindav Jakov Fak, itaallane Christian de Lorenzi ja Kasahstani laskesuusataja Jan Savitski. Kohe tema

Rantipolil ei õnnestunud tabeliseisu parandada

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol Võru täna Vasalemmas Rummu Dünamole 5:10 ja jätkab tabelis kuuendal kohal. Võrulased jäid vaheajaks 1:4 kaotusseisu, ent suutsid teisel poolaja esimese kuue minutiga 4:4 viigistada. Enamaks jõudu ei jätkunud ning vastased lõid kuus väravat järjest, enne kui Rantipol kohtumise viimasel minutil veel ühe täistabamuse kirja sai. Rantipoli väravad lõid Janek

Võru VK/SK sai esiliigas kaks 0:3 kaotust

Eesti meeste võrkpalli esiliigas tuli Võru VK/SK meeskonnal sel nädalavahetusel vastu võtta kaks 0:3 kaotust: eile jäädi selle tulemusega võõrsil alla Järvamaa VK II meeskonnale, täna kodus liigas esikohta hoidvale Liider/Rae vallale. Eilses mängus teenisid võrulased geimides 14, 24 ja 17 punkti, täna 16, 12 ja 19. Klubi kodulehe teatel ei saadud üleeilses mängus vastaste

Võru naiskond kaotas liidriks tõusnud TTÜ/Tradehouse’ile 1:3

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna Tallinnas Balti liiga liidriks tõusnud TTÜ/Tradehouse’ile 1:3. Võrulannad kaotasid avageimi 12:25, kuid võitsid siis teise 25:22 ja viigistasid mänguseisu. Järgmises kahes geimis oli 25:19 ja 25:15 võidukas TTÜ/Tradehouse. Kahekohalise punktisumma kogus Võru naiskonna mängijaist kaks: Anett Hollas sai kirja 11 (-4) ja Heleene Hollas 10 (+7) punkti. Võõrustajate parim oli

Eesti meeste teatenelik sai MK-etapil 16. koha

Murdmaasuusatamise MK-etapil Tšehhis Nove Mestos sai Eesti meeskond, kus teist vahetust sõitis Raido Ränkel, täna teatesõidus 16. koha. Eesti nelik, kus avavahetust sõitis Andreas Veerpalu ning Ränkeli järel jätkasid Alvar Johannes Alev ja Karel Tammjärv, kaotas võitjaks tulnud Norrale (Sjur Røthe, Martin Johnsrud Sundby, Mathias Rundgreen, Finn Hågen Krogh) 5.32,2-ga ning oli 18 võistkonnast viimane,