Võrumaa noored mäesuusatajad võistlesid Andorras

Kaks noort Võrumaa mäesuusatajat võistles sel nädalal Andorras noortevõistlusel Trofeu Borrufa. Karl Sebastian Dremljuga sai U16 vanuseklassi poiste konkurentsis suurslaalomis 33. ja slaalomis 37. kohta. Kahevõistluses ta slaalomis tehtud sõiduvea tõttu tulemust kirja ei saanud ning katkestamine läks kirja ka ülisuurslaalomis. Jane Paulus sai sama vanuseklassi tüdrukute slaalomis 47. ja ülisuurslaalomis 53. koha, surslaalomis ja

Tarvi Sikk jõudis juunioride MMil esitosina piirile

Tarvi Sikk saavutas täna Rumeenias Cheile Grădișteis noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil meesjuunioride 15 km sõidus 13. koha, mis on tema senise karjääri parim tulemus. Vastseliinast pärit 20aastane noormees tegi oma ainsa tänase möödalasu esimeses lamadestiirus. Olnuks seegi lask täpne, tulnuks koht esikümne lõpus. Enamat saavutada ei lubanud sõidukiirus – kaotust võitjale kogunes lõpuks 5.49,6.

Esikohad Võru gümnaasiumile ja Võru Kesklinna koolile

Võru spordikeskuses selgusid täna Võrumaa koolinoorte 10.-12. klassi noormeeste ja 6.-9. klassi tüdrukute meistrid saalijalgpallis. Esimese tiitli võitis Võru gümnaasiumi, teise Võru Kesklinna kooli võistkond. Võru gümnaasiumi I võistkond (Kristo-Davo Kons, Rene Sulg, Hannes Eskla, Kristjan Kons, Georg Mattias Daniel, Richard Kahu, Hardo Aste, Allan Katšmazov) võitis kolmest mängust kaks, nagu ka teiseks tulnud Parksepa

Regina Oja sai juunioride MMi pikal distantsil 46. koha

Laskesuusatamise juunioride ja noorte MMil Rumeenias Cheile Grădișteis pidi Regina Oja täna naisjuunioride 12,5 km distantsil leppima 46. kohaga. Oja sai kirja neli trahviminutit ning kiita polnud ka ta sõidukiirus. Puhta laskmise juures ajaga 39.52,7 finišisse jõudnud ja kulla võitnud austerlannale Susanna Kurzthalerile kaotas Oja rohkem kui seitsme ja poole minutiga. Midagi erilist ei suutnud

Talis Tammi saavutas noortesarja kodusel etapil kaks alavõitu

Eile Võru spordikeskuses toimunud noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti tänavusel teisel Võrumaa etapil tuli vanemate (2002.–2003. a sünd) poiste seas kahekordseks võitjaks Talis Timmi (Parksepa KK), kes võitis nii teivashüppe (tulemus 2.85) kui ka 60 meetri tõkkejooksu (aeg finaalis 9,42, eeljooksus 9,28). Nooremate (2004. a ja hiiljem sünd) poiste konkurentsis võitis tõkkesprindi Reio Metsla (Osula

Parksepa SK/Võru tegi Värska Veele teise poolajaga tuule alla

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel võitis Parksepa SK/Võru eile koduplatsil Põlvamaa meeskonna Värska Vesi 86:64. Pärast viigiliselt (39:39) lõppenud poolaega tegid väljakuperemehed kolmandal veerandajaga sisse kümnepunktise vahe ja kasvatasid seda viimasel kümnel minutil veelgi. Võitjate resultatiivseim oli Robert Peterson 21 punktiga, kaotajate kasuks viskas Olver Kaljuvee 33 silma.