Rõuge Saunamaa alistas kodus M-Team Tallinna

Rõuge Saunamaa parandas tänase 14:10 (3:5) võiduga kodus M-Team Tallinna üle oma tabeliseisu Eesti saalijalgpalli II liiga lääne-lõunapiirkonnas. Esimese poolaja kahe väravaga kaotanud Rõuge meeskond tegi teise poolaja esimese seitsme minutiga 5:0 vahespurdi, pääses 8:5 ette ning hoidis parajat vahet lõpuni. Üleplatsimees oli kuue väravaga Kristo Perli. Kristjan Kimmel ja Riho Ruusamäe lõid väljakuperemeeste kasuks

Famila/Võru VK teenis Balti liigas väärtuslikud võidupunktid

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond saavutas täna Balti liigas võõrsil 3:1 võidu Tartu Ülikool/Eedeni üle ja jätkab võitlust play-offi pääsemise nimel. Võrulannad kaotasid Tartus peetud mängus küll esimese geimi 21:25, aga parandasid siis servi vastuvõttu ning võitsid kolm järgmist 25:16, 25:17 ja 25:14. 19 rünnakust 14 realiseerinud ning viis blokipunkti kogunud ja kaks serviässa löönud Heleene Hollas

Noortesarja etapilt Võrumaale kaks tõkkesprindivõitu

Kergejõustiku noortesarja TV 10 Olümpiastarti etapil Tallinnas saavutasid Võru lapsed neli esikolmikukohta. Parimaid tulemusi tehti tõkkesprindis. Osula koolipoisi Reio Metsla võiduaeg nooremate (2004. a ja hiljem sünd) poiste 60 meetri tõkkejooksu finaalis oli 9,42, mis kordab sarja kõigi aegade neljandat tulemust. Talle 0,43 sekundiga kaotanud Henri Vink saavutas teise koha. Vanemate (2002.-2003. a sünd) poiste

Tarvi Sikk pidi juunioride MM-sprindis leppima 50. kohaga

Tarvi Sikk pidi täna noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil Rumeenias Cheile Grădișteis meesjuunioride 10 km sprindis leppima 50. kohaga, ent pääses Eesti noormeestest ainsana homsesse jälitussõitu. Kui üleeile saavutas Vastseliina noormees 15 km distantsil 13. koha, siis täna tal sellist minekut polnud. Sõita tuli kaks trahviringi ning kaotust juba teise kulla võitnud austerlasele Felix Leitnerile

Raido Ränkel tuli esmakordselt Eesti sprindimeistriks

Raido Ränkel krooniti täna Põlvamaal Mammastes Eesti meistrivõistlustel suusatamises vabatehnikasprindi võitjaks. Finaalis haaras ta liidripositsiooni juba esimese tõusu järel, järgmistena ületasid lõpujoone Peeter Kümmel, austraallane Philip Bellingham ja Kein Einaste. 26aastane Võru suusaklubi sportlane võitis Eesti sprindikulla esmakordselt. Varasemast on tal sel alal ette näidata kolm hõbemedalit. „Olin juba noorteklassis igavene teine,” ütles Ränkel ETV

Regina Oja jäi juunioride MMil sprindis viiendasse kümnesse

Noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil Rumeenias Cheile Grădișteis sai Regina Oja täna naisjuunioride 7,5 km sprindis 47. koha. Kulla võitis rootslanna Hanna Öberg, kes jõudis finišisse ajaga 21.18,1 (0). Kaks trahviringi sõitma pidanud Oja kaotas talle 3.40-ga. Trahviringidest ei pääsenud ka teised eestlannad, kellest Tuuli Tomingas oli lõpuprotokollis 29., Meril Beilmann 32. ja Susan Külm