Rene Zahkna edestas MK-sprindis vaid viit meest

Rene Zahkna sai täna Kanadas Canmore’is alanud laskesuusatamise MK-etapil 10 km sprindis 88 mehe konkurentsis 83. koha. Järjekordse etapivõiduga MK-sarjas oma liidripositsiooni kindlustanud prantslane Martin Fourcade jõudis finišisse ajaga 23.51,5 (0). Zahkna pidis sõitma kolm trahviringi ja kaotas võitjale 4.37,0-ga. Teistest Eesti meestest oli Kalev Ermits 66. ja Jan Treier 81.

Vastseliina Tannem võitis rahvaliigas alagrupi

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas andis FC Wertykal Vastseliina FC Tannemile loobumisvõidu ja diskvalifitseeriti. Tannemile läks seega nelja alagrupis allesjäänud meeskonna seas esikoht ja pääs play-offi, järgnesid FC Otepää, Navi Vutiselts ja Väimela.

Heleene Hollasele ja Liisa Soometsale taas etapivõit

Heleene Hollas saavutas koos Liisa Soometsaga esmaspäeval Arctic Sport rannavollesarjas järjekordse etapivõidu. Nõo rannahallis toimunud turniiri finaalis alistati 2:1 Merlin Paas ja Reet Alas. Hollas ja Soomets on sarjas seni osalenud neljal etapil ja võitnud neist kolm.