Rantipoli jalgpallurid said Sillamäel kaotuse

Eesti saalijalgpalli esiliiga 12. vooru esimeses mängus kaotas Rantipol Võru võõrsil Sillamäe FC Molycorp Silmetile 6:8. Võrulased jäid 14. minutiks 0:4 taha, aga poolaja lõpus lõi Lauri Pilv kaks ja Raul Rebane ühe värava ning vaheajale mindi 3:5 kaotusseisus. Teise poolaja esimese värava said kirja väljakuperemehed. Rantipoli poolt vastas kahe tabamusega Pilv, ühe värava lõi

Võru võrkpallinaiskond ei suutnud tabeliseisu parandada

Famila/Võru VK võrkpallinaiskonnal ei õnnestunud tänases Balti liiga mängus Kaunase Heksaga vajalikku punktilisa hankida – koduplatsil kaotati 1:3. Võrulannad kaotasid esimese geimi 17:25, aga võitsid teise 25:20 ja seadsid jalule 1:1 viigi. Edasine kiskus kiiva: kolmas geim kaotati 17:25 ja neljas koguni 8:25. Võru naiskonna parim oli 15 (+4) punktiga Heleene Hollas, keegi teine kahekohalise

Võru noored täna medalivõiduni ei küündinud

Eesti A- ja B-vanuseklassi meistrivõistluste esimesel päeval Tallinnas jäid Võru Lõunalõvi/Võru spordikooli noored kergejõustiklased medalita. Kõige lähemal oli medalivõidule A-klassi tüdrukute kolmikhüppes 10.45-ga neljandaks tulnud Kerin Urbanik. Pronksi võitmiseks tulnuks tal hüpata 46 sentimeetri võrra kaugemale. Sama vanuseklassi poiste 60 meetri tõkkejooksus sai Markus Salumets 7,27-ga viienda ja Erki Ernits 7,37-ga seitsmenda koha. B-klassi poiste

Kail Piho sai Oslo MK-etapil 44. koha

Kail Piho piirdus täna Oslos kahevõistluse MK-etapil 44. kohaga. Hüppemäel jäi Piho 48 mehe seas eelviimaseks. Ta hüppas 09,5 meetrit ja sai 62,8 punkti, mis tähendas, et vahe hüppevooru 130meetrise õhulennuga võitnud norralase Jarl Magnus Riiberiga oli enne 10 km suusatamist 4.49. Hüppevõistluse viimane Lukas Runggaldier suusatama ei läinud ja nii jäi punase laterna roll

Art-Kristjan Olesk võitis Eesti noorte meistrivõistlustel pronksi

Täna Otepääl peetud Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises jõudis Võru suusaklubi/spordikooli noortest ainsana medalivõiduni Art-Kristjan Olesk, kes tuli M16 vanuseklassi 10 km klassikadistantsil kolmandaks. Kaksikvõidu saavutasid selles sõidus Ülenurme poisid Robin Möll ja Erik Kaha, keda finišis lahutas vaid 0,6 sekundit. Olesk kaotas võitjale 2,3 sekundiga. Järgmised jäid juba enam kui poole minuti kaugusele. Karl Sebastian

SK Urvaste ja KK Rõuge olid võidukad

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel võitis SK Urvaste eile Kuldres Sõmerpalu valla 87:68 (48:37; Renee Kilter 24 – Fredi Parker 31) ja KK Rõuge Kuldre kooli 89:46 (36:31; Sven Soll 20 – Hannes Varik 21).