Sõmerpalu vald võitis Kuldre kooli

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Sõmerpalu valla meeskond täna koduplatsil Kuldre kooli 83:60 (44:36). Sõmerpalu korvpallurite resultatiivseim oli 29 punktiga Fredi Parker. Kuldre kooli kasuks viskas seitse kaugviset tabanud Mihkel Oja 31 punkti, neist 22 (sh kuus kolmest) teisel veerandajal.

Rõuge Saunamaa võitis suurelt Keila meeskonda

Rõuge Saunamaa võitis Eesti saalijalgpalli II liigas täna võõrsil lääna-lõunapiirkonna viimase meeskonna Keila FC 14:3 ning jätkab kolmandal kohal. Eeloleval neljapäeval mängib Rõuge meeskond kodus tabelis esimest-teist kohta jagava SJM Tartu Ravensiga, kellest jäädakse maha nelja punktiga.

Karli Keir päästis kaugushüppehõbedaga Lõunalõvi au

Tallinnas peetud Eesti A- ja B-vanuseklassi talvistel meistrivõistlustel võitis Võru Lõunalõvi/Võru spordikooli kergejõustiklastest ainsana medali Karli Keir. A-klassi poiste kaugushüppes mõõdeti Keiri parima katse tulemuseks täna 6.42 ja see oli väärt hõbedat. Kuld läks 7.05 hüpanud Vitali Rubenkovile Narvast. Kõrgushüppes andis 1.80 ületamine Keirile kuuenda koha. 300 meetri jooksuks enam püssirohtu ei jätkunud ning seal

Tarvi Sikk ja Joosep Perv võitsid kuldmedali

Joosep Perv ja Tarvi Sikk võitsid täna Otepääl Eesti lahtistel meistrivõistlustel laskesuusatamises kuldmedali, esimene M15 vanuseklassis ja teine meesjuunioride seas. Tarvi Sikk (Vastseliina SK) edestas meesjuunioride 15 km distantsil seitsme sekundiga Peeter Kompust. Ta eksis seejuures viiel ja Kompus neljal lasul. Joosep Perve (Võru Biathlon/Võru spordikool) edu 6 km sõidus hõbeda saanud Ruslan Rohmanovi ees

Võru naiskonnale jäi 3:2 võidust tabelis tõusmiseks väheks

Famila/Võru VK alistas täna naiste võrkpalli Balti liigas koduväljakul küll lähima konkurendi Jonava Achema, kuid kuna võit tuli numbritega 3:2, jäädi endiselt üheksandale kohale. Üliolulise kohtumise kahes esimeses geimis tegid võrulannad 25:15 ja 25:12 paremusega sotid kiirelt selgeks. Kolmandas jäädi taha 3:10 ja 11:19 ning 22:25 kaotusest pääsu polnud. Sama tulemusega kaotas Võru naiskond ka