Martti Nõmme pidi leppima eelviimase kohaga

Martti Nõmme pidi täna Norras Trondheimis suusahüpete MK-sarja etapi kvalifikatsioonis leppima 46. kohaga ja homsele põhivõistlusele ei pääsenud. Kui pikimad hüpped Trondheimi K-124 mäel küündisid ? alla, siis Võru noormees hüppas 106,5 meetrit. Punkte sai ta 78,1 ja edestas ainsana koralast Choi Heung-Chuli. Kvalifikatsiooni võitis 135,5 meetrit hüpanud ja 137,9 punkti teeninud jaapanlane Daiki Ito.

Õilme Võro sprintis 60 meetrit 7,59-ga

Õilme Võro jooksis täna Tartus Martin Kutmani mälestusvõistlustel 60 meetrit 7,59-ga ning saavutas teise koha. Võrumaa rekordist jäi puudu kaks sajandikku. Esikoha võitis ajaga 7,44 Natalia Strogova Ukrainast. Kolmandana jooksis alla kaheksa sekundi Janeli Toomel, kelle aeg oli 7,89.

Võrumaa talveralli jääb ära

Järgmisel nädalavahetusel, 19.-20. veebruarini toimuma pidanud Võrumaa talveralli jääb viimastel nädalatel valitsenud soojakraadide, sadanud vihma ja sellest tingitud halbade teeolude tõttu ära, teatasid koraldajad. Võrumaa talveralli ralli pidi olema EAL Eesti autoralli meistrivõistluste, Leedu autoralli meistrivõistluste ja Alexela Dmack Trophy teine etapp. Meistrivõistluste kalendris asendatakse ära jäänud etapp augustis toimuva Lõuna-Eesti ralliga.

Kail Piho jäi MK-etapil viienda kümne lõppu

Kahevõistluse MK-etapil Norras Trondheimis sai Kail Piho täna 49. koha. Kvalifikatsioonis tegi Piho 106,5 meetri pikkuse hüppeg ning jagas 45.-47. kohta. Põhivõistlusel jäi tema õhulend nelja ja poole meetri võrra lühemaks ning teenitud 70,3 punkti ei andnud 50 mehe seas enamat viimasest kohast. 131,5meetrise hüppega liidriks asunud norralasele Jarl Magnus Riiberile kaotas Piho enne murdmaasõitu

Märt Kuus sai Eesti meistrivõistlustel neljanda koha

Märt Kuus sai laupäeval Adaveres Eesti meistrivõistlustel kiiruisutamises mitmevõistluses 195,92 punktiga kaheksa mehe konkurentsis neljanda koha. Eesti meistriks tuli 173,44 punktiga Marten Liiv. Kuus ole neljas ka kõigil neljal distantsil: 500 m läbis ta 45,10, 1000 m 1.34, 1500 m 2.27 ja 3000 m 5.26-ga. Kõik üksikalad võitis Liiv.