Famila/Võru VK kaotas SK Babitele 1:3

Naiste võrkpalli Balti liigas libises Famila/Võru VK-l täna võõrsil SK Babite vastu algedu käest ja vastu tuli võtta 1:3 kaotus. Võitlus viimase play-offi koha eest muutus veelgi tulisemaks. Esimeses geimis servisid võrulannad vastastest veidi paremini ja võitsid 25:17. Seejärel mäng tasakaalustus ning teises geimis jäid napilt 26:24 peale lätlannad. Kolmandas geimis parandas Babite naiskond oma

Jane Paulus võitis slaalomis Eesti noorte meistrivõistluste hõbeda

Sõmerpalu valla tüdruk Jane Paulus võitis täna Väiksel Munamäel peetud Eesti meistrivõistlustel mäesuusatamises U16 vanuseklassi slaalomis hõbemedali. Kulla võitnud Carmen Pihole kaotas ta kahe laskumise summas seitsme ja poole sekundiga. Robin Reismann sama vanuseklassi poiste seas tulemust kirja ei saanud. U10 vanuseklassis tuli Maria Jürisaar tüdrukutest neljandaks. Samas peeti ka Valgamaa lahtised meistrivõistlused, kus Jakob

Rõuge Saunamaa lõpetas II liiga mängud võiduga

Rõuge Saunamaa saalijalgpallimeeskond lõpetas hooaja Eesti II liiga lääne-lõunapiirkonnas täna võõrsil 8:4 (1:2) võiduga JK Kohila üle. Oma paremuse panid Rõuge jalgpallurid maksma teise poolaja esimese kümne minutiga, kui tegid kaotuseisus 1:2 viieväravalise vahespurdi ja asusid juhtima 6:2. Kristo Perli lõi kolm ning Kristjan Kimmel ja Tarvo Piho kumbki kaks väravat, veel sai jala valgeks

Han Hendrik Pihole kontinentaalkarikasarja etapil 17. koht

Han Hendrik Piho sai täna Austrias Ramsaus kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapil 17. koha. Hüppemäel jagas Piho 34.-35. kohta, 10 km suusarajal sõitis välja kümnenda aja. Esikoha võitnud Vinzenz Geigerile (Saksamaa) kaotas ta 1.59,4-ga. Karl-August Tiirmaa oli 39. Võistles 58 meest. Kahevõistlejad võistlevad Ramsaus ka homme.

Võrumaa suusanoored said sprindis kaks teist ja kolm kolmandat kohta

ETV-Swedbank noorte suusasari jätkus täna Pärnumaal Jõulumäe vabatehnikasprindiga, kus Võrumaa noored suusatajad saavutasid kaks teist ja kolm kolmandat kohta. Teiseks tulid Art-Kristjan Olesk (M16) ja Gerda Narusk (N14) ning kolmandaks Toni Andree Saarepuu (M11), Astrid Erik (N16) ja Merli Mari Utsal (N13). Teised esikümnesse jõudnud Võrumaa suusatajad: M20 4. Roland Saarepuu, 7. Kurmet Kaldaru. M15