Isiklik rekord tõi Hanna-Mai Vaiklale Eesti meistrivõistluste pronksi

Hanna-Mai Vaikla võitis täna Tallinnas rahvusvahelise mitmevõistluse raames peetud Eesti talvistel meistrivõistlustel naiste viievõistluses pronksmedali. Võrust pärit 18aastane mitmevõistleja kogus 3620 punkti, mis üldjärjestuses andis talle kümnenda koha. Vaikla isiklik rekord on paar nädalat tagasi Balti matšil saavutatud 3766 punkti. Vaikla jooksis 60 meetrit tõkkeid 9,22-ga, ületas kõrgushüppes 1.63, tõukas kuuli 12.15, hüppas kaugust 5.86

Hanna Moor lõpetas noorteolümpial sprindi 38. kohaga

Hanna Moor sai täna Norras Lillehammeris noorte taliolümpiamängudel tüdrukute 6 km sprindis 38. koha. Püstitiiru järel tuli tal sõita kaks trahviringi ning kaotust võrreldes esikoha võitnud ja kõik märgid tabanud Juliane Fruehwirtiga (Saksamaa) kogunes 2.57,2. Teine Eesti tüdruk Anneliis Viilukas sai 49 võistleja seas 18. koha. Homme on laskesuusatajatel kavas jälitussõit. Laskesuusatamises võistlevad noorteolümpial 16–17aastased

Martti Nõmme püstitas Võrumaa suusahüpperekordi

Martti Nõmme ei suutnud täna Norras Vikersundi lennumäel toimuval suusahüpete MK-etapil taas küll kvalifikatsioonist edasi pääseda, aga tema 136,5 meetri pikkune õhulend on pikim, mille Võrumaa suusahüppajad võistlustel eales teinud. 22aastase Võru sportlase seniseks pikimaks hüppeks oli 2014. aasta oktoobris Saksamaal Kingenthalis saavutatud 126 meetrit. 45 mehe seas edestas Nõmme kolme konkurenti. Kõige kaugemale (248

Raido Ränkel sai MK-etapil 15 km vabatehnikasõidus 67. koha

Rootsis Falunis murdmaasuusatamise MK-etapil täna ainsa eestlasena meeste 15 km vabatehnikasõidus rajale läinud Raido Ränkel lõpetas võistluse 67. kohaga. Ühisstardiga sõidus jõudis esimesena finišisse Sergei Ustjugov (Venemaa) ajaga 31.42,5. Ränkelit tuli oodata veel 2.08,5, siis oli temagi päral. Sõidu lõpetas 88 meest.

Han Hendrik Piho teenis kontinetaalkarikasarjas taas punkte

Han Hendrik Piho jõudis kahevõistluse kontinentaalkarikasarjas teist päeva järjest punktikohale, täna sai ta Austrias Ramsaus 19. koha. Hüppemäel oli Piho 34. ning kaotas enne suusatamist liidriks asunud sakslasele Tobias Simonile täpselt kahe minutiga. Suusatamisega tõusis üheksanda aja välja sõitnud Piho 15 kohta. Esikoha võitis teist päeva järjest Vinzenz Geiger (Saksama), kes läks suusarajale teisena. Piho

Tabeli viimased Võru meeskonnale ohtu ei kujutanud

Eesti meeste võrkpalli esiliigas alistas Võru VK/SK sel nädalavahetusel kaks tabeli viimast meeskonda ja on enne kahte viimast mängu põhiturniiril seitsmendal kohal. Eile võitis Võru meeskond võõrsil Selver Kikas/SK 3:1 (24, 18, -21, 20) ja täna kodus Narva SK Energia/SK Viktoria 3:0 (21, 15, 16). Põhiturniiri viimased kaks mängu peavad võrulased kahe nädala pärast võõrsil

Antsla korvpallimeeskond alustas turniiri võiduga

Antsla korvpallurid alustasid Võrumaa meistrivõistlusi täna koduplatsil 84:54 (35:26) võiduga Põlvamaa meeskonna Värska Vesi üle. Võitjate parimana viskas Gert Koch 16 silma, kaotajaist kogunes sama palju punkte nii Olver Kaljuvee kui ka Peep Helgandi arvele. Tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 4-0, 2. SK Urvaste 3-0, 3. Antsla 1-0, 4. Sõmerpalu vald 2-1, 5.-7.

Kaotus lükkas Võru naiskonna esikaheksakohast kaugemale

Famila/Võru VK võimalused Balti liigas veerandfinaali jõuda muutusid ähmasemaks, sest tänane 1:3 kaotus Riias RSU/MVSile kukutas Võru võrkpallinaiskonna tabelis kümnendaks. Mängu alguses tegid Võru võrkpallurid rünnakul palju praaki ja kaotasid esimese geimi veerand tunniga 16:25. Teine geim oli algul tasavägisem, aga lõpuks jäid kindlalt 25:18 ikkagi peale lätlannad. Kolmanda geimi lõpus oli kindlam Võru naiskond