Tanel Leok tuli Itaalia meistrivõistlustel viiendaks

Tanel Leok saavutas Itaalia motokrossimeistrivõisltustel MX1-klassis kolme etapi kokkuvõttes viienda koha. Meistrivõistluste viimane etapp sõideti eile Ottobiano krossirajal, kus taas olid stardis ka viimased kolm nädalat Itaalias treeninud Sõmerpalu motoklubi sõitjad Leok ja Karel Kutsar. MX1-klassi kvalifikatsioonis kuuendat aega näidanud Leok (KTM) sai võistlussõidus hea stardi ja oli alguses kaheksas, suutis siis mitmest konkurendist mööduda,

Laskmisega hätta jäänud Hanna Moor langes 46. kohale

Hanna Moor pidi täna noorte taliolümpiamängudel Lillehammeris laskesuusatamises tüdrukute jälitussõidus leppima 46. kohaga. 38. kohalt startinud Vastseliina tüdrukul tuli sõita kokku kohuni 12 trahviringi ning nii jäi tema selja taha lõpuks vaid kolm konkurenti. Kulla võitnud Hristina Dmitrenkole (Ukraina) kaotas Moor ligi 11 minutiga. Teine Eesti esindaja Anneliis Viilukas sai 19. koha.

Adrenalin Arenal võitis Andero Lusbo, Jan Jakobson oli kolmas

Jan Jakobson saavutas eile Sõmerpalu motohallis sõidetud Adrenalin Arena Baltic Master motokrossisarja etapil MX Open-klassis kolmanda koha. Võrumaa noormeest edestasid kahe sõidu kokkuvõttes Andero Lusbo ja soomlane Joni Roos. MX B/C-klassis võitis esikoha Tarmo Jaasi-Tamm, MX D/E-klassis soomlane Kim Hellman, Mini MX-klassis lätlane Raivis Levanš ja naistest Ljubov Leontjeva Venemaalt. Sarja viimane etapp sõidetakse 13.

Võru Helios Cupi võidukarikad viidi Elvasse ja Põlvasse

FC Helios Võrul ei õnnestunud nädalavahetusel peetud Võru Helios Cupi turniiridel võidukarikat saada, küll jäeti koju üks teine ja kaks kolmandat kohta. Laupäeval mängisid 2004. aasta poisid ning FC Helios Võru võistkonnad saavutasid kuue meeskonna seas FC Elva ja Põlva FC Lootose järel kolmanda ja neljanda koha. Eilsel 2006. aasta poiste turniiril pääses kaheksa meeskonna