Famila/Võru VK jäi veerandfinaalseerias kaotusseisu

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna koduväljakul Tartu Ülikool/Eedenile 2:3 ja jäi Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias kaotusseisu. Mõlema naiskonna jaoks tõusude ja mõõnadega kulgenud mängus tegid külalised avageimis ohtralt ründevigu ning võrulannad said ootamatult kerge 25:10 geimivõidu. Seejärel mäng tasakaalustus ning teise geimi võitsid 25:22 Tartu võrkpallurid. Kolmas geim kulges pikalt punkt-punkti-mängus, ent pärast teist tehnilist vaheaega

Õilme Võro ja Liis Kranich võitsid Eesti meistrivõistlustel pronksi

Õilme Võro võitis täna Tallinnas Eesti talvistel meistrivõistlustel 60 meetri jooksus pronksmedali. Eeljooksus parandas ta Võrumaa siserekordit. Naiste sprindifinaali valitses Ksenija Balta, kes jõudis finišisse uut Eesti rekordit tähistava ja ka sise-MMi normi ületava 7,29-ga. Hõbe läks 7,52-ga Maarja Kalevile, Võro aeg oli 7,59. Eeljooksus läbis Võro 60 meetrit 7,56-ga, mis on uus Võrumaa rekord

Rantipoli vutimehed võidutsesid ka Rõuge Cupil

Tänase saalijalgpalli Rõuge Cupi esikohamängus alistas vastne Võrumaa meister Rantipol AT Ehituse 2:0. Rantipoli meeskonda kuulusid Siim Lepp, Andrei Kiš, Arsen Katšmazov, Raul Rebane, Lauri Kunz, Lauri Pilv, Taavi Sarapuu, Talvar Henning, Sören Veiolainen ja Vjatšeslav Vassilenko. Väravateta lõppenud 3.-4. koha mängus olid vastamisi kaks Rõuge meeskonda. Penaltiseerias võitis NK Rohelised Rõuget 3:2. Turniiri parim

Mari-Liis Mõttus võitis Elva talikrossi

Haanja rattaklubi ratturid võistlesid täna Elva talikrossil, kus Mari-Liis Mõttus võitis naiste arvestuses esikoha ning Tarmo Mõttus tuli oma vanuseklassis kolmandaks. „Mari-Liis pidi küll startima viimasest reast, aga suutis päris kähku end meeste vahelt ette pressida ja edu konkurentidega kasvatada. Lõpuks oli vaheteise koha saanud Mae Langi ees üle minuti,” ütles Tarmo Mõttus. Ka ta

Han Hendrik Piho sai MK-etapil 34. koha

Itaalias Val di Fiemmes toimuval kahevõistluse MK-etapil sai Han Hendrik Piho täna 34. koha. Sel talvel esmakordselt MK-sarjas võistelnud Piho pääses 10 km murdmaadistantsile hüppevõistluse 43. kohalt. Ta hüppas 103 meetrit ning kaotas 133,5 meetri kaugusele lennanud sakslasele Eric Frenzelile enne suusatamist 3.47-ga. Suusadistantsil näitas Piho päeva 28. aega ning kerkis üheksa koha võrra ettepoole.

Rene Zahkna teenis Haanjas Eesti meeste sprindihõbeda

Rene Zahkna võitis täna Haanjas Eesti meistrivõistlustel laskesuusatamises meeste 10 km sprindis hõbemedali. Täiskasvanute konkurentsis on tänane medal talle Eesti meistrivõistlustelt esimene. Ühtlasi kindlustas Zahkna tänase esinemisega endale ka koha Eesti koondises 3.–13. märtsini Norras toimuvaks MMiks. Eesti meistriks tuli Roland Lessing, kes jõudis finišisse ajaga 23.42 (1). Kolm trahviringi sõitma pidanud Zahkna kaotas talle

Võru tüdrukud jäid Põhjamaade võistlusel medalita

Võru spordikooli tüdrukud Sandra Sillaste ja Triinu Hausenberg jäid täna Otepääl Põhjamaade noorte meistrivõistlustel suusahüpete naiskonnavõistluses neljandaks ehk viimaseks. Esikoha võitis Venemaa (Maria ja Lidia Jakovleva), teiseks tuli Rootsi ja kolmandaks Norra. Triinu Hausenberg. Foto: suusaliit