Õilme Võro näitas 200 meetris võimu ja võitis kulla

Õilme Võro tegi täna Eesti talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel Tallinnas võimsa 200 meetri jooksu – talle kuldmedali toonud aeg 24,35 on Eesti kõigi aegade kolmas tulemus sisetingimustes ning muidugi ka Võrumaa sisetippmark. „Uskumatu aeg tõesti! Mul on hea meel, et hooaja viimasel võistlusel suutsin endast maksimumi välja pigistada. Nüüd tuleb väike hingetõmme ning algab ettevalmistus suveks. Väga

Võrumaa laskesuusatajad võitsid neli kuldmedalit

Võrumaa laskesuusatajad võitsid täna Haanjas Eesti meistrivõistlustel neli kuldmedalit: oma vanuseklassi jälitussõidus võidutsesid Tarvi Sikk (M21), Hannes Moor (M19), Joosep Perv (M15) ja Regina Oja (N21) Hanna Moor (N17) võitis hõbe- ning Riko Mäesaar (M13) ja Tõnis Räim (M40) pronksmedali. Meeste eilse sprindi kaks paremat Roland Lessing ja Rene Zahkna täna starti ei läinud ning

Kaija Vahtra oli Tallinna maratonil kiireim naine

Täna Kõrvemaal peetud 18. Tallinna suusamaratonil oli kiireim naine võrulanna Kaija Vahtra, kes läbis 38 km vabatehnikadistantsi ajaga 2:03:45. Naistest teiseks tulnud Ene Aigrot edestas Vahtra 37 sekundiga, üldjärjestuses sai 92. koha. Vahtra sõnul läks ta starti treeningumõtetega, aga kui rajal esimesed naised kätte sai, tekkis juba ka võistlusmoment. Lemmikala jaoks pole kehalise kasvatuse õpetaja

Võrulannade võit pikendas veerandfinaalseeria kolmanda mänguni

Famila/Võru VK võitis täna võõrsil Tartu Ülikool/Eedeni 3:1 ning Eesti naiste meistriliiga veerandfinaalseerias on nüüd 1:1 viigis. Otsustav kolmas mäng peetakse 9. märtsil Võrus. Tänase mängu kaks esimest tasavägiselt kulgenud geimi võitsid 25:23 ja 26:24 võrulannad. Kolmandas geimis jäid 25:22 peale võõrustajad, aga Võru naiskonna võitu see ei vääranud – neljandaks geimiks sai tartlannadel jaks

Võru VK/SK sai esiliiga põhiturniiril 8. koha

Eestu meeste võrkpalli esiliigas kaotas Võru VK/SK põhiturniiri viimastes mängudes nii Tallinna Ülikool/VK Rakverele kui ka TTÜ/Kiilile 0:3, sai kaheksanda koha ja viimasena pääsu veerandfinaali. Esimeses mängus teenisid võrulased geimides 23, 21 ja 21 punkti, teises 22, 23 ja 21. Kahest mängust koosnevas veerandfinaalseerias on Võru meeskonna vastaseks põhiturniiri võitja Liider/Rae vald. Põhiturniiri lõplik tabel

Tanel Leok ja Karel Kutsar said MM-sarjas kohe silma pähe

Võrumaa motomehed Tanel Leok ja Karel Kutsar alustasid Kataris tänavust motokrossi MM-sarja ning avasid mõlemad kohe ka punktiarve. Saavutus on seda hinnatavam, et kuna nende osalemine selgus alles viimasel hetkel, tuli võistelda kohapealt renditud standardtsiklitel, sest enda tsikleid ei jõutud enam kohale viia. Husqvarnal sõitev Leok saavutas eile Losailis peetud võistlusel MXGP-klassis kahe sõidu kokkuvõttes

Robert Täht lõi Poolas esmakordselt tõeliselt särama

Robert Täht sai Poola võrkpalli kõrgliigas kirja esimese täismängu ja aitas oma koduklubi Lubini Cuprumi võidule. Kahes viimases voorus väljakult kaotusega lahkunud Lubini Cuprum alistas eile koduplatsil 3:0 valitseva Poola meistri Rzeszowi Asseco Resovia. Seni toimunud 19 voorus vaid episoodiliselt mänguaega teeninud Täht säras 3400 pealtvaataja ees eredalt, kogudes mängu parima kasuteguri +11 juures 18