Võit Barca üle viis Vastseliina Tannemi poolfinaali

Vastseliina FC Tannem alistas täna saalijalgpalli rahvaliiga veerandfinaalis Tartu Barca 7:2 (0:1) ja pääses poolfinaali. Võrus peetud mäng algas Tannemile raskelt, kuidagi ei suudetud vastaste väravat lahti muukida. 15. minutil teenisid külalised penalti ja asusid mängu juhtima. Teist poolaega alustas Tannem hästi ja suutis 33. minutiks 4:1 juhtima minna. Vastased vähendasid korra veel vahet, aga

Klaus Mark Kolpakov tuli kahevõistluses Eesti noortemeistriks

Klaus Mark Kolpakov (Võru spordikool/Andsumäe SK) tuli täna Otepääl Eesti kuni 18aastaste meistriks kahevõistluses. Hüppevoorus kolmanda koha saanud Kolpakov möödus 8 km murdmaarajal kõigist konkurentidest ning edestas Risto Raudbergi finišis 41 sekunidga ja liidrina rajale läinud Artti Aigrot kahe minuti ja ühe sekundiga. Naiste absoluutarvestuses võistles vaid kolm Võru spordikooli tüdrukud, kes reastusid järjestuses Triinu

Mari-Liis Mõttus võitis naiste talvise rattakrossikulla

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis täna Elvas talikrossi Eesti meistrivõistlustel naiste eliitklassis esikoha. „Mari-Liis sai stardist kohe hästi minema ja edestas esimese tõusu järel lähimat konkurenti juba 20 sekundiga. Ta suutis libedate oludega ilmselt paremini kohaneda kui konkurendid ja vahe kasvas pidevalt. Tehnika viperusi ei visanud ja ise suutis pea külma hoida. Lõpuks oli vahe

42. Haanja suusamaratoni võitis Timo Simonlatser

42 km pikkuse klassikalise tehnikaga sõidetud 42. Haanja suusamaratoni võitja selgus pingelises finišiheitluses, kus võidu napsas Timo Simonlatser. Eno Vahtra kaotas võitjale vaid poole suusasaapa pikkusega. Simonlatserile läks protokolli võiduaeg 2:03.35. Kolmanda koha saanud Martin Nassar kaotas kahele kangemale ühe minuti ja 56 sekundiga. Parima Võrumaa suusatajana oli Kaidar Hussar 14. (+8.27). Aimar Hussar sai

Han Hendrik Piho sai Schonachis 40. koha

Han Hendrik Piho oli täna Saksamaal Schonachis kahevõistluse MK-etapil 40. Hüppemäel sai Piho 90,5 meetri pikkuse hüppe eest 97 punkti ja 46. koha. Liidriks tõusis norralane Håvard Klemetsen, kellele Piho kaotas enne suusatamist 2.06-ga. 10 km murdmaarajal möödus Piho kuuest konkurendist. Neljandalt stardikohalt võitjaks tõusnud Magnus Krogile (Norra) kaotas ta 3.08,9-ga. Suusatamist kümnendalt kohalt alustanud

ETV-Swedbank noortesari jätkus suusakrossiga

Ida-Virumaal Pannjärvel toimus täna ETV-Swedbank noorte suusasarja selle hooaja neljas etapp, kus võisteldi suusakrossis. Võrumaa suusatajatest sai esikoha Tarvi Sikk, kel M23 klassis konkurente polnudki, Art-Kristjan Olesk (M16) saavutas teise ja Merli Mari Utsal (N13) kolmanda koha. Karl Sebastian Dremljuga (M15) tuli neljandaks, Andre Viitkin (M16), Astrid Erik (N15) ja Johanna Udras (N14) said viienda

Triinu Hausenberg tuli Eesti meistriks suusahüpetes

Täna Otepääl peetud Eesti meistrivõistlustel suusahüpetes võitis naisest esikoha 13aastane Võru tüdruk Triinu Hausenberg, meeste seas pidi Martti Nõmme leppima hõbemedaliga. Esimese täiskasvanute Eesti meistrikulla võitnud Hausenberg (Võru spordikool/Andsumäe SK) hüppas 70,5 ja 69 meetrit ning kogus 128,0 punkti. Talle järgnesid lätlanna Šarlote Škele (63 ja 65 m; 97,5 punkti) ning klubikaaslased Annemarii Bendi (61

Antsla jätkab põhiturniiril võidukalt

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel võitis põhiturniiri kaotusteta jätkav Antsla meeskond eile kodus Kuldre kooli 83:50 (42:23). Antslale tõi neli kaugviset tabanud Merlis Niklus parimana 28 silma. Kuldre meeskonnas said nii Risto Haller, Hannes Varik kui ka Enri Täär kirja 13 punkti.