Gümnaasiumiastme võrkpallikulla võitis Võru gümnaasium

Võrumaa 10.-12. klassi noormeeste võrkpallimeistriks tuli Võru gümnaasiumi võistkond, kes täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril alistas 2:0 nii teise koha saanud Parksepa keskkooli kui ka kolmandaks jäänud Antsla gümnaasiumi. Võru gümnaasiumi meeskonnas mängisid Hannes Eskla, Karl Olaf Ott, Martti Klemets, Kaspar Süvaorg, Kristo Davo Kons, Joonatan Huma, Martti Saarme ja Joosep Aia. Võru gümnaasiumi meeskond

Givi Kokhtashvili võitis Pihkvas judoturniiri

Kolm treener Riho Lehiste kasvandikku võistles eile Pihkvas toimunud judoturniiril, kus Givi Kokhtashvili (pjedestaali kõrgeimal astmel) saavutas esimese, Randel Päästel kolmanda ja Märt Uibo viienda koha. Foto: erakogu

SK Roosu kaotas kontrollmängus Faunale

SK Roosu jalgpallimeeskond pidas eile Tartus kontrollmängu Tartu Ülikool Faunaga ja kaotas 0:2 (0:1). Roosu mängija Kristo Lindsalu sõnul on ettevalmistused IV liiga hooajaks sealmaal, et tuleb saalist välja kolida ning suurel väljakul pallitunnetust leidma hakata. „Parimat koosseisu eilseks mänguks veel kokku ei saanud, kuid eesmärk pisut kokkumängu ja suure jalgpalli tunnetust saada, sai täidetud,”

Noortesarja viimaselt etapilt Võrumaale kaks kolmandat kohta

Eesti noorte mäesuusatamissarja hooaja viimasel etapil laupäeval Tallinnas Nõmme lumepargis saavutasid Tauri Jürisaar (M12) ja Maria Jürisaar (N10) mõlemad slaalomis oma võistlusklassis kolmanda koha. Päev hiljem võistles Tauri Jürisaar juba Lätis Siguldas, kus sai oma vanuseklassi poiste slaalomis kaheksanda koha.

Võru Helios Cup lõppes nooremate poiste turniiridega

Võru Helios Cupil selgus nädalavahetusel viimased kaks tänavust võitjat, kui palliplatsil näitasid oma oskusi noorimate vanuseklasside poisid. Laupäeval jõudis FC Helios Võru I meeskond 2008. aastal sündinud poiste turniiril finaali, kus Võru poistel tuli tunnistada Tartu JK Merkuur-Juuniori I meeskonna 1:0 paremust. Kolmandaks tuli FC Helios Tartu. FC Helios Võru II meeskond sai üheksa meeskonna