Raido Ränkel sai Canmore’i klassikasprindis 46. koha

Raido Ränkelil ei õnnestunud täna Canmore’is Kanada suusatuuri arvestusse kuulunud MK-sarja klassikasprindis läinudnädalast saavutust korrata ja eelsõidust edasi pääseda. Kvalifikatsiooni kiireim oli ajaga 3.21,33 Sergei Ustjugov (Venemaa). Ränkel kaotas talle 14,53 sekundiga ja sai 83 mehe seas 46. koha. Suusatuur jätkub homme Canmore’is 15 + 15 km suusavahetusega sõiduga.

Väikse karikasarja avaringis mängib Võrumaalt ainsana Võru JK

EJLis loositi täna Eesti väikeste karikavõistluste 1/64-finaali paarid. Võrumaa meeskondadest tuleb avaringis ainsana platsile minna Võru JK jalgpalluritel, kes mängivad võõrsil samuti II liigasse kuuluva Tõrva JK-ga. FC Helios Võru, SK Roosu, Vastseliina FC Tannem ja Navi Vutiselts pääsesid loosiga otse järgmisse ringi. Väikses karikasarjas mängib tänavu 80 meeskonda.

Silvia Luup võistles juunioride MMil

OK Võru ridadesse kuuluv Silvia Luup võistles möödunud nädalal Austrias Obertilliachis suusaorienteerumise juunioride MMil, kus oli tavarajal 23., lühirajal 24. ja sprindis 28. ning sai koos Jonne Rooma ja Doris Kudrega neidude teatevõistluses viienda koha.