Võru võrkpallinaiskond pääses medalimängudele

Täna veerandfinaalseeria osustavas kohtumises Tartu Ülikool/Eedeni üle saavutatud võit viis Famila/Võru VK võrkpallinaiskonna Eesti meistrivõistlustel aastase vaheaja järel poolfinaali, kus mängitakse tiitlikaitsja Kohila VK-ga. Võrulannad võitsid seeria mängudega 2:1 – avakohtumise 2:3 kaotusele järgnes kaks 3:1 võitu. Täna Võrus peetud mängu avageimis pidi Võru naiskond 18:25 alla vanduma, aga võitis siis kaks järgmist geimi ühesuguse

Võru Kevadel astuvad tatamile kuue riigi judokad

Eeloleval nädalavahetusel toimuv 21. rahvusvaheline noorteturniir Võru Kevad toob Võrru mitusada noort judokat kuuest riigist. Võru Kevade ühe korraldaja Laura-Maria Tiidla sõnul on peale Eesti esindatud veel Läti, Leedu, Soome, Rootsi ja Venemaa. Praeguse seisuga on registreerunud 456 võistlejat, ent kuna registreerimist pikendati täna õhtuni, pole võimatu, et ületatakse 500 võistleja piir. Kõige arvukamalt on

Tänavusele Võru Helios Cupile tõmmati joon alla

Läinud pühapäeval jõudis lõpule tänavune Võru Helios Cup, mis tõi neljal nädalavahetusel Võrru kokku üle 400 lapse 14 jalgpalliklubist. Kuuendat aastat toimunud jalgpalliturniiril võisteldi seekord seitsmes vanuseklassis. Korraldajaklubi FC Helios Võru jättis koju esikoha 2007. aastal sündinud poiste konkurentsis ning saavutas veel neli teist ja ühe kolmanda koha. „Turniir läks korda ja täitis eesmärki. Kõik