Rene Zahkna tegi MMil teatesõidus korraliku avavahetuse

Rene Zahkna oli täna Norras Holmenkollenis laskesuusatamise MMil meeste teatesõidu avavahetuses 18., lõpuks sai Eesti nelik 25 meeskonna seas 14. koha. Lamadestiirus andis Zahkna kiirtuld, tabas kõik viis lasku ja läks teisele ringile kolmandana. Püstitiirus vajas ta ühte varupadrunit, ent hoidis endiselt kolmandat kohta. Viimasel ringil läks Zahknal sõit raskeks ning teatevahetuses oli ta 18.,

Võru Kevade esimesel päeval võistlesid vanemad judokad

Võrumaa judokad Võru Kevade esimesel võistluspäeval, kui tatamil käisid U18 ja U16 vanuseklassi võistlejad, poodiumile ei pääsenud, küll võitis ühe esikohtadest Riho Lehiste kasvandik Givi Kokhtashvili. Võõrustajatest oli edukaim Lasva valla poiss Randel Päästel, kes kehakaalus kuni 50 kg saavutas viienda koha nii U18 kui ka U16 vanuseklassis. Ivo Ri Reijo Mägiste (-55 kg) sai

Marek Vähi tuli jõutõstmise EMil viiendaks

Marek Vähi saavutas täna Tartus klassikalsie jõutõstmise EMil kehakaalus kuni 120 kilo kaaluvate meeste seas viienda koha. Võrumaalt pärit 38aastase sportlase kogusumma oli 787,5 kg (kükk 282,5 kg + lamades surumine 195 kg + jõutõmme 310 kg). Kuldmedali võitis Ivailo Hristov (Bulgaaria) 905,5 kiloga (343 + 212,5 + 350).

Võru võrkpallinaiskond favoriidile vastu ei saanud

Famila/Võru VK ei suutnud Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria esimeses mängus täna tiitlikaitsjale Kohila VK-le võõrsil erilist vastupanu osutada ja kaotas 0:3. Kohila naiskond näitas kohe võimu ja võitis esimese geimi 16 minutiga 25:7. Järgmised kaks geimi olid tasavägisemad, ent Kohila võttis tulemustega 25:15 ja 25:21 ikkagi oma. Võru naiskonnas kogusid Ingris Suvi 9 (+1) ja

Terje Piirmann oli Alutaguse maratonil naistest teine

Võrulanna Terje Piirmann saavutas täna Estoloppeti sarja lõpetanud 42 km pikkusel Alutaguse maratonil naiste arvestuses teise koha. Naiste kiireimast Heleri Kivilist jäi ta maha kuue ja poole minutiga. Kolmandaks tuli naistest Kaija Vahtra. Maratoni võitis ajaga 1:59.03 Martti Himma. Võrumaa suusatajatest 28. kohaga parim olnud Kaidar Hussar kaotas võitjale 11 ja poole minutiga.

Mari-Liis Tulev tegi võimsa rekordiparanduse

Mari-Liis Tulev püstitas täna Rumeenias Aradis Euroopa heitealade karikavõistlustel uue Võrumaa naiste odaviskerekordi. Tulemus 53.07 andis talle U23 vanuseklassi neidude konkurentsis neljanda koha. 20aastane Tulev ületas kokku kolmel katsel 50 meetri joone ja parandas maakonna rekordit rohkem kui kolme ja poole meetriga. Eelmise aasta suvest tema nimel olnud senine Võrumaa rekord oli 49.38. Tulevit edestasid