Medaliõnn astus Võru Kevade teisel päeval ka võrulaste õuele

Rahvusvahelisel noorte judoturniiril Võru Kevad noppisid Võrumaa judokad teisel võistluspäeval mitu medalit. Säravaima autasu tõi Võru judoklubile Rei Mõniste koolipoiss Richard Lepp. U14 vanuseklassis kuni 34 kilo kaaluvate poiste seas maadelnud Lepp alistas esmalt saarlase Erik Kristo Kremmi ja seejärel tallinlase Ilja Vassiljevi. Esikohamatšis sai ta jagu ka Venemaa judokast Aleksandr Issajevist. Kohgu turniiri vältel

Võru JK võitis kontrollmängus Tartu Ülikool Faunat

Kümmekonna päeva pärast algavateks II liiga mängudeks valmistuv Võru JK võitis eile Tartus kontrollmängus III liiga meeskonda Tartu Ülikool Faunat 7:3 (4:2). „Kohati liikus pall päris ilusti, aga vahel tegime rumalaid pallikaotusi. Tähtis oli, et saime saalist välja ja muruga natuke harjuda,” ütles Võru JK kapten Reijo Künnapuu. Mängu alguses ei tahtnud pall kuidagi Fauna

Marten Kikas sai Eesti meistrivõistlustel neljanda koha

Marten Kikas sai laupäeval Kuutsemäel peetud Eesti meistrivõistlustel lumelaua pargisõidus neljanda koha. Eesti meistriks tuli Mario Visnap. Päev hiljem peeti samas Eesti meistrivõistlused vigursuusatamise suusakrossis, kus kuuenda koha said nii Tauri Jürisaar juunioride kui ka Maria Jürisaar tüdrukute konkurentsis.

Avo Keel ja Tamar Nassar tulid Saja Liiga võitjaks

Balti riikide võrkpalliklubisid ühendava Saja Liiga meistriks krooniti Pärnu VK meskond, kes alistas eile kodupubliku silme all finaalis VK Biolars/Jelgava 3:0. Võitjate treener on Avo Keel, temporündajana mängib Pärnu meeskonnas Võrumaal pärit Tamar Nassar. Urmas Tali juhendatav Rakvere VK, kelle ridadesse kuulub ka võrulasest sidemängija Bobby Pokker, kaotas pronksimängus Poliurs/Ozolniekile 2:3.