Tarvi Sikk sai juunioride EMil sprindis 43. koha

Tarvi Sikk sai täna Sloveenias Pokljukas alanud laskesuusatamise juunioride EMil 15 km distantsil 43. koha. Ta sai kirja kaks trahviminutit ja kaotas esikoha võitnud Viktor Krjukole (Valgevene) 6.36,3-ga. Teistest Eesti noormeestest oli Robert Heldna 31., Kristo Siimer 41., Marko Koskinen 63. ja Marten Aolaid 80., võistles 98 sportlast.

Kuldre korvpallipoisid tulid Eesti maakoolide meistriks

Kuldre kooli poisid võitsid Abja-Paluojal toimunud Eesti maakoolide 6.–9. klassi poiste korvpallivõistluse finaalturniiril esikoha. Eile lõpule jõudnud kahepäevane võistlus algas alagrupimängudega, milles Kuldre alistas Vastse-Kuuste kooli 50:28 ja Vana-Vigala 48:29. Poolfinaalis õnnestus läbi raskuste 35:29 jagu saada Kuusalu keskkoolist ja tee finaali oli avatud. Esikohamängus võitis Kuldre Torma põhikooli 38:28. Kuldre võistkonnas mängisid Mihkel Oja,