Rene Zahkna pääses Hantõ-Mansiiskis jälitussõitu

Laskesuusatamise MK-sarja tänavusel viimasel etapil Venemaal Hantõ-Mansiiskis sai Rene Zahkna täna meeste 10 km sprindis 57. koha ja pääses homsesse jälitussõitu. Zahkna pidi lamadestiiru järel sõitma kaks trahviringi, püstitiirus tegutses veatult. Võitjaks tulnud austerlasele Julian Eberhardile kaotas ta 2.48,9-ga. Eestlastest olid stardis veel Kauri Kõiv ja Jan Treier, kes pidid 84 mehe konkurentsis leppima vastavalt

Võru suusaklubi piirdus teatesõitudes vaid ühe pronksiga

Pärnumaal Jõulumäel täna peetud Eesti meistrivõistlustel teatesõitudes võitis Võru suusaklubi naiskond pronksi, meeskond jäi esimesena medalita. Kristiine Lauri, Regina Oja ja Kaija Vahtra võisid medalivõidu üle rõõmustada juba enne starti, sest 3 x 5 km rajale läkski võistkondi vaid kolm. Eesti meistriks tuli Tartu suusaklubi (Hanna-Britt Laursoo, Piret Pärnik, Kati Tammjärv). Võrulannade päralt oli kogu

Võrumaa mäesuusatajad võitsid kümme medalit

Võrumaa mäesuusatajad võitsid Soomes Pyhäl Eesti meistrivõistlustel kümme medalit. U14 tüdrukute konkurentsis tuli nii ülisuurslaalomis kui ka alpi kahevõistluses Eesti meistriks Johanna Udras. U16 tüdrukute seas teenis Jane Paulus hõbemedalid ülisuurslaalomis ja suurslaalomis, sama vanuseklassi poiste hulgas sai sama saavutusega hakkama Karl Sebastian Dremljuga. Robin Reismann sai U16 poiste hõbeda alpi kahevõistluses ning pronksid ülisuurslaalomis

Antsla 40+ korvpallurid kindlustasid teist kohta

Põlvamaa 40+ lahtistel korvpallimeistrivõistlustel alistas Antsla esmaspäeval Valgamaa Kossutiim RIBI 76:74 (Silver Kuuba 37 punkti) ja eile Põlvamaa meeskonna Kormoranid 59:36 (Egon Rang 18 punkti) ning on kaheksa võidu ja kolme kaotusega Tartu Arilixi järel teisel kohal.