Tanel Leok Briti meistrivõistluste avaetapil kolmas

Lyngi krossirajal sõideti eile tänavuste Briti motokrossimeistrivõistluste avaetapp, kus Tanel Leok sai MX1-klassis kahe sõidu kokkuvõttes kolmanda koha. Kvalifikatsioonis näitas Leok (Husqvarna) Tommy Searle’i (Kawasaki) ja eelmise aasta meistri Shaun Simpsoni (KTM) järel kolmandat aega. Esimeses võistlussõidus sai Leok hea stardi ja juhtis sõitu, kuid siis möödusid Simpson ja Searle, kes otsustasid ka esikoha saatuse.

Markus Salumetsale spordikooli auhinnavõistlusel kolm alavõitu

33. Võru spordikooli rahvusvahelistel auhinnavõistlustel osutus Võrumaa kergejõustiklastest kolme esikohaga edukaimaks Markus Salumets Antslast. A-klassi poiste 60 meetri jooksus oli tema võiduaeg 7,35, 200 meetri jooksus 23,71 ja 60 meetri tõkkejooksus 8,52. Võru spordikoolile tõi laupäeval Võru spordikeskuses toimunud jõuproovil alavõidu A-klassi kuulitõukes 12.30-ga parimaks osutunud Eerik Eiche. Kaks teist kohta teenis Erki Ernits (Võru

Parksepa SK/Võru meeskond võitis põhiturniiri

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistlustel eile Kuldres seni kaotuseta püsinud SK Urvaste 93:72 (48:27) ning kindlustas endale sellega põhiturniiri võidu ja koha poolfinaalis. Võitjate resultatiivseim oli 29 punktiga (4 kolmest) Martin Kulberg, kaotajatest viskas Eiko Roosimaa 27 punkti 83 kolmest). Kahe võiduga parandas eile oma tabeliseisu Värska Vesi, kes alistas kõigepealt Kuldre kooli 95:75