Tanel Leok teenis MM-etapil Valkenswaardis esikümnekoha

Tanel Leok sai täna motokrossi MM-etapil Hollandis Valkenswaardis MXGP-klassis kahe sõidu kokkuvõttes kümnenda koha, mis on tema tänavuse hooaja seni parim saavutus. Eilses kvalifikatsioonis oli KTMiga sõitev Võrumaa motomees 13. Tänane võistlus ei toimunud just kõige lihtsamatest tingimustes, kuna korralik vihmasadu muutis raja väga raskeks. Esimeses sõidus püsis Leok enamiku ajast esikümne piiril ja oli

Jane Saluorg Otepää-Tartu maratonil naistest kolmas

Võrulanna Jane Saluorg saavutas laupäeval toimunud Otepää-Tartu maratonil ajaga 3:40.29 naistest kolmanda koha. Kiireim oli naistest ajaga 3:33.42 Kätlin Aasmaa. Maratoni võitis Valmar Sisask ajaga 3:10.18. Tõnu ja Peeter Hendrikson lõpetasid ajaga 3:34.56 ning jagasid 11.-12. kohta.

FC Helios Võru poisid võitsid Põlvas Akadeemia Cupi

FC Helios Võru meeskond võitis möödunud neljapäeval Põlvas esikoha 2002. aasta poiste Akadeemia Cupil, aasta-kaks nooremad saavutasid kolmanda koha. Võru 2002. aasta poisid alistasid Põlva Lootose 3:1, FC Helios Tartu 2:0 ja oma klubi 2003.-2004. aastal sündinute võistkonna 1:0. Noorema vanusegrupi meeskond sai lisaks kaotusele kirja veel kaks viiki: Lootosega 2:2 ja Helios Tartuga 1:1.

Lätis sõideti endurosprindi Balti karikasarja avaetapp

Lätis Kesterciemsis algas laupäeval tänavune endurosprindi Balti karikasari, Martin Leok saavutas avaetapil E2-klassis teise koha. Teiseks tuli võrulastest ka Mirko Raup C-klassis. Reio Timmi oli E1-klassis neljas ja Kalev Kriis hobiklassis kuues. Teistest Sõmerpalu motoklubi meestest saavutas Elary Talu E3-klassis esikoha ja Veiko Rääts E1-klassis teise koha.

Lauatennisistid lõpetasid Eesti võistkondlikud meistrivõistlused

Võru LTS lõpetas Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises III liiga viienda (ehk siis üldjärjestuses 29.) kohaga. Laupäeval Tallinnas, liiga viimasel mängupäeval, võitis Võru võistkond (Agnar Pirnpuu, Indrek Penk, Tauno Piho) Tartu SS Kalev II meeskonda 4:1 ning kaotas nii Maardu LTK III-le kui ka Viljandi TK Sakala III/Bedfactoru Swedenile 1:4. Võru LTS II (Arvi All, Välek