Tõrva puksis Võru väiksest karikasarjast

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti väikese karikasarja avaringis penaltitega Tõrva JK-le. Valgas peetud mängu esimene poolaeg lõppes 1:1. Riho Ruusamäe viis 4. minutil võrulased juhtima, kaks minutit hiljem Tõrva viigistas. Kümmekond minutit enne teise poolaja lõppu jäi Võru meeskond kaotusseisu, aga juba paari minuti pärast oli seis tänu Maksim Mitrofanovi täistabamusele jälle viigis. „Väga

Parksepa kooli poisid võitsid Sportlandi 3×3 karikasarja

Parksepa keskkooli korvpallimeeskond (Marten Luik, Roland Mikson, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi) saavutas täna Pärnus Sportland 3×3 noorte korvpallisarja finaalturniiril 4.-5. klassi poiste konkurentsis esikoha. Alagrupist teisena edasi pääsenud Parksepa poisid võitsid play-offi avaringis Orissaare gümnaasiumit 11:7 ja seejärel veerandfinaalis Rakvere reaalgümnaasiumit 12:10. Poolfinaalis alistati Rapla Vesiroosi gümnaasium 13:6 ja finaalis Nõo põhikool 14:3. Parksepa keskkooli

7.-9. klassi meistrikuld Võru Kesklinna kooli tüdrukutele

Võrumaa 7.-9. klassi tüdrukute võrkpallimeistriks tuli täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril kõik neli vastast 2:0 alistanud Võru Kesklinna kooli naiskond, kuhu kuulusid Karmen Lennuk, Lisette Kallas, Hanna Ahelik, Kerli Kubi, Mirjam Kivimäe, Ann-Marie Külaviir, Mai-Brit Soome ja Jaanika Lang. Teise koha saavutas Võru Kreutzwaldi kool ja kolmanda koha Kuldre kool. Homme selgitavad Võrumaa võrkpallimeistri 7.-9.

Eliise Hollase naiskond jäi Soome meistriliigasse

Pieksamäki Volley võrkpallinaiskond, kus üheks põhitegijaks Eliise Hollas, kindlustas Soome meistriliigasse püsimajäämise, alistades üleminekumängudes esiliiga tiimi Nurmon Jymy mängudega 3:0. Põhiturniiril sai Pieksamäki naiskond üheksanda koha ja jäi esimesena verandfinaali ukse taha. Esimest hooaega Soomes mänginud Hollas kogus põhiturniiril 246 punkti, mis oli liiga 29. tulemus.