Võru võrkpallinaiskond jäi pronksiseerias kaotusseisu

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond jäi Eesti meistrivõistluste kolme võiduni mängitavas pronksiseerias 0:1 kaotusseisu, kui kaotas täna võõrsil Tallinna Ülikoolile 0:3. Võru naiskond jäi kohe mängu aluses hätta servi vastuvõtuga, tegi ise servivigu ning kaotas esimese geimi 14:25. Edaspidi suudeti oma mängu veidi parandada, kuid ka kahes järgmises geimis tuli tallinlannadele 22:25 ja 20:25 alla vanduda. Mäng

HRK uueks juhiks valiti Toomas Pindis

Üleeile toimunud üldkoosolekul valiti Haanja rattaklubi uueks esimeheks klubi ja selle juhatuse pikaaegne liige Toomas Pindis. Pikalt klubi juhtinud senine esimees Indrek Ots otsustas klubi juhtimisest tagasi tõmbuda. Klubi viieliikmelisse juhatusse kuuluvad peale Pindise veel Pait Peri, Olavi Mõts, Juho Joonas ja Raul Soome.

HRK ratturid alustasid edukalt Team Rattapood Cup sarja

Haanja rattaklubi ratturid võitsid eile Vokas Team Rattapood Cup maastikurattasarja avaetapil kolm esikohta. Tarmo Mõttus võitis esikoha Seenior 2 klassis. „Sain stardist kohe esimesena minema ja tegin tagumistega vahe sisse, kaasa tuli vaid Magnus Krusemann. Vedasin esimesed poolteist ringi ja lasin teise ringi keskel Krusemanni ka vedama, aga ta takerdus kolmanda ringi keskel tehnilistel põhjustel

Tanel Leok võitis Balti karikasarja avaetapi

Tanel Leok võitis eile Lätis Kegumsis motokrossi Balti karikavõistluste avaetapil MX1-klassis kindla esikoha. Leok oli kiireim kõigis kolmes sõidus. Kokkuvõttes jõudsid esikolmikusse veel Harri Kullas ja lätlane Davis Ivanovs. Aigar Leok sai seitsmenda koha. MX2-klassis võitis Karel Kustar küll kaks esimest sõiti, aga jäi kolmandas punktideta, ning pidi kokkuvõttes leppima neljanda kohaga. Esikoha võitis soomlane