Maiki Jäädmaa sai Norras koha teise kümne keskel

OK Võru orienteeruja Maiki Jäädmaa võistles läinud laupäeval Norras Trondheimis maailma edetabelivõistlusel, kus sai naiste sprindis 15. koha. Võitjaks tulnud taanlannala Maja Almile kaotas ta 4.14-ga. Lisaks peeti Norras sama võistluse raames veel kaks sprindivõistlust, kus Jäädmaa oli vastavalt 17. ja 12. Kiireim oli mõlemal korral taas Alm.

Parksepa SK/Võru naised pääsesid NKLis esikaheksasse

Parksepa SK/Võru korvpallinaiskond lunastas üleeile koduplatsil saavutatud 86:54 (46:23) võiduga Pärnu üle pileti Apollo naiste korvpalliliiga veerandfinaali. Parksepa SK/Võru treeneri Kalev Palo sõnul pärnulannadega õigeks mänguks ei läinudki, sest vastaste üks juhtmängijaist sai kohe kohtumise algul vigastada ja temata külalised võõrustajatele naistele erilist vastupanu osutada ei suutnud. Parksepa SK/Võru tegi juba esimese veerandajaga sisse 19punktise

Tarmo Mitt tuli WSFi etapil Indias teiseks

Võrumaalt pärit rammumees Tarmo Mitt saavutas läinud nädalavahaetusel Indias Varanasis toimunud World Strongman Federation sarja MK-etapil teise koha. Võistluse võitis Mark Felix (Suurbritannia), kolmandana tõusis autasustamispoodiumile Mihhail Šivljakov (Venemaa).

ERR: vennad Pihod peavad Norra ja Eesti vahel valima

Kahevõistlejad Kail ja Han Hendrik Piho peavad langetama otsuse, kas jätkata kolmandat aastat järjest treeningutega Norras või tulla tagasi Eestisse, vahendas ETV spordisaade. „Eesti suusaliit ja koondise poisid on huvitatud, et me tuleks tagasi Eestisse ja teeks koos trenni. Samas ka Norra pool on meist väga tõsiselt huvitatud, et me seal jätkaks,” ütles Han Hendrik