Navi Vutiselts üritab kogemused tulemuseks vormida

Navi Vutiselts kordas eelmisel aastal Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas üheksanda kohaga oma kõigi aegade parimat saavutust. Tänavu ihatakse veelgi kõrgemale pürgida. „Kuigi meeskond on küllaltki eakas, loodaks ja püüaks see aasta paremat,” ütles meeskonna eestvedaja ja esindaja Jaanus Trolla. Tema sõnul on iga koht üheksandast kõrgemal saavutus, millega saaks juba rahul olla, aga üritada

Jätka lugemist →

Riiklik stipendium kolmele Võrumaa sportlasele

Kultuuriminister Indrek Saar kinnitas 2016. aasta esimese poolaasta riiklikud spordistipendiumid. Võrumaa sportlastest saavad 840 euro suuruse stipendiumi laskesuusataja Rene Zahkna, kahevõistleja Han Hendrik Piho ja motosportlane Karel Kutsar. Spordistipendium on sportlike tipptulemuste stimuleerimiseks mõeldud riiklik toetus, mida kultuuriministeerium eraldab kaks korda aastas. 2016. aasta eelarves on spordistipendiumide määramiseks kokku 124 432 eurot.

Algavad Võrumaa orienteerumiskolmapäevakud

Täna algab Kubijal Võrumaa orienteerumiskolmapäevakute järjekordne hooaeg. Tänavune esimene kolmapäevak toimub Kubija tervisespordikeskuses. Start on avatud kella 15-19, öiseks orienteerumiseks kella 21-21.30. OK Võru korraldatavad kolmapäevakud toimuvad regulaarselt iga nädal kuni juuni alguseni, korra (siis teisipäeval ja Lätis) veel juuni keskel ning alates 17. augustist taas igal kolmapäeval kuni oktoobrini.