Navi Vutiselts mängis maha 2:0 eduseisu ja kaotas

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas võõrsil FC Tartule 2:4 (2:1). Navi vutimehed olid hooaja esimeseks mänguks kokku saanud oma enam-vähem parima koosseisu ja alustasid Tartus peetud mängu bravuurselt: 14. minutil tõusis äärel kenasti Tamriko Õkva, pääses väravavahiga üks-ühele ja lõi viie meetri kasti nurgast 1:0 ning minut hiljem põrutas Robert Kruuda

Võru võrkpallinaiskond on pronksiseerias raskes seisus

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna kodus Tallinna Ülikoolile 1:3 ja on nüüd Eesti meistrivõistluste pronksiseerias 0:2 kaotusseisus. Võrulannad tegid võrreldes seeria esimese mänguga parem etteaste. Avageim kaotati küll 16:25, aga teine geim võideti sama punktivahega ning kõva lahing anti külalistele ka kolmandas geimis, kus jäädi alla alles 26:28. Neljas geimi kaotas kodunaiskond 16:25. Kui pallingu

Puiga põhikooli korvpallitüdrukud olid klass omaette

Puiga põhikooli korvpallinaiskond tuli täna Võrumaa 6.–9. klasside korvpallimeistriks. Meelis Reinbergi juhendatavas võistkonnas mängisid Sandra Sillaste, Grete-Liis Räim, Rosemary Laur, Christina Kasesalu, Katerina Taaber, Kerli Tuulik, Kertu Truija, Aveli Vendelin ja Aliis Visnapuu. Kodplatsil peetud turniiril võitsid Puiga tüdrukud kõik mängud: teiseks tulnud Parksepa keskkooli võideti 16:6, kolmanda koha saanud Kuldre kooli 19:2 ja neljandaks

FC Helios Võru võidurõõm jäi üürikeseks

FC Helios Võru jalgpallimeeskonnal tuli IV liiga avavoorus alla neelata mõru pill, sest oma hooletuse tõttu jäädi ilma võidust ja kolmest punktist. Pühapäeval Tartus peetud IV liiga lõunapiirkonna mängu sealse Heliosega võitsid võrulased 3:0, kuid tabelisse saavad punktid tartlased, sest Võru meeskonna kaitsja Margus Taaber polnud määrustekohaselt võistkonna nimekirja kantud. „Ega siin ei olegi midagi

Vastseliina FC Tannem tahab viimasest kohast pääseda

Mullu Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas viimaseks jäänud, kuid tänu teiste meeskondade loobumisele liigas oma koha säilitanud Vastseliina FC Tannem tahab tänavu parema hooaja teha. „Esimene eesmärk on liigasse püsima jäämine. Kindlasti tahame võidelda kõrgete kohtade eest. Eelmisel aastal oli meil palju võrdseid mänge, mis kaotusega lõppesid, loodetavasti see aasta on vastupidi ja suudame vähemalt