Võru JK võitles viimasel minutil Levadia III vastu välja viigi

Võru JK teenis Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna viigipunkti, kui mängis Tallinnas 3:3 (1:1) FC Levadia III meeskonnaga. Võru meeskonna mängu mõjutas taas väravavahi puudumine. Vigastuste ja töökohustuste tõttu polnud kedagi väravasse panna ning kindad tuli kätte tõmmata vasakkaitsja Janek Siskal. Sel hooajal peetud viies mängus on seega võrulaste väravat kaitsnud juba viis eri meest.

Vastseliina Tannem sai napi kaotuse

Vastseliina FC Tannem alustas III liiga mänge napi 2:3 (1:2) kaotusega Põlvas Tartu JK Welco duublile. Võrumaa jalgpallurid läksid mängu avapoolaja keskel Kristjan Kikkase väravast juhtima, kümmekond minutit hiljem Welco viigistas. Poolaja lõpus mängis Margus Ader oma trahvikastis käega ja penalti realiseerinud tartlased pääsesid juhtima. 60. minutil lõi Welco kolmandagi värava. 67. minutil vähendas Ader

FC Helios Võru kaotas Tammeka U19 noortele

FC Helios Võru kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas täna Valgas Tartu JK Tammeka U19 meeskonnale 1:6 (0:3) ning on kahe vooru järel võiduta ja viimasel kohal. FC Helios Võru treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli teada, et Tammeka järelkasvumeeskond on sel aastal tugev ja seepärast mindi mängima kaitsva taktikaga, kuid kaotusest see ei päästnud. „Mäng

Parksepa SK/Võru astus sammu finaali suunas

Parksepa SK/Võru võitis Võrumaa korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria esimeses mängus täna Sõmerpalus sealse meeskonna 82:70 (44:17). Parksepa SK/Võru parimana viskas Martin Kulberg 21 punkti, tiitlikaitsja Sõmerpalu valla meeskonna resultatiivseim oli 23 punktiga Veiko Maidla. Kordusmäng peetakse eeloleval kolmapäeval Parksepas. Meistrivõistluste teine finalist on Antsla.

Famila/Võru VK jäi Tallinna Ülikoolile kuivalt alla

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond sai Eesti meistrivõistlustel neljanda koha. Pronksiseerias Tallinna Ülikooli naiskonna vastu võrulannad võiduni ei jõudnudki, täna peetud kolmas mäng kaotati võõrsil 0:3. Võrreldes eelmise aastaga lõpetati meistriliigas siiski koha võrra kõrgemal. Lahinguta võrulannad täna ei alistunud – pingeline esimene geim libises peost numbritega 24:26 ning teises geimis juhtis Võru naiskond veel 17:14, aga