Parksepa SK/Võru sai Sõmerpalust ka teist korda jagu

Parksepa SK/Võru alistas Sõmerpalu valla ka poolfinaalseeria korduskohtumises, seekord koduplatsil 70:64 (31:31), ning pääses pärast aastast vaheaega taas Võrumaa korvpallimeistrivõistluste finaali, kus läheb vastamisi Antsla meeskonnaga. Murdelised sündmused toimusid mängu kolmandal veerandajal, mille Parksepa meeskond võitis 14 punktiga. Võitjate resultatiivseim oli 18 silmaga Tanel Zupsman. Sama palju punkte viskas ka kaotajate parim Elari Laine, kes

Väimela staadioni jalgpalliväravad said uued võrgud

Võrumaa jalgpalluritel on põhjust rõõmustada – Väimela staadioni väravatel on uued võrgud ning staadionil ka uued 2 x 5 m treeningväravad. Uued väravavõrgud paigaldasid eile Navi Vutiseltsi mehed eesotsas klubi juhi Jaanus Trollaga. „Eelmised olid ikka päris räbalad juba ja palju palle kokku korjanud,” ütles ta. Hangitut ja tehtut rahastas Võru vald. „Hea, et vald

Võru naiskonna neljanda kohaga võib rahule jääda

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond jäi Eesti meistrivõistlustel küll medalita, kuid võrulannade hooajaga võib siiski rahule jääda, sest eelmise aasta viiendalt kohalt tõusti koha võrra kõrgemale. „Kokkuvõttes rahuldav tulemus, kui kõiki asjaolusid arvestada,” ütles Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas. „Hinges tunnen, et olen rahul, midagi pole öelda.” Kui tal midagi kripeldama jäi, siis see, et pronksiseerias tulnuks