Parksepa poisid tulid kuni 7. klasside meistriks

Võrumaa kuni 7. klassi poiste korvpallimeistriks tuli Parksepa keskkooli võistkond, kes täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril alistas kõik neli vastast. Kalev Palo juhendatavas meeskonnas mängisid Kert Murde, Markus Post, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Hendrik Andrejev, Robert Runtal, Rasmus Runtal ja Daniel Paju. Teise koha saavutas Puiga põhikool ja kolmanda koha Kuldre kool. Parksepa

Võrumaa judokad noppisid Tartu Kevadturniiril auhindu

Võru Rei judokad võitsid läinud laupäeval toimunud Tartu Kevadturniiril mitu auhinnalist kohta. C-klassis võitis Richard Lepp kehakaalus kuni 34 lg esikoha. Rainis Raja sai kuni 62kiloste poiste seas kolmanda koha. E-klassis tuli Markus Soe (-23 kg) teiseks ja Sten Trommel (-23 kg) kolmandaks. Tavor Vahtra (-34 kg) sai viienda koha. Rõuge poistest sai Kaspar Kimmel

Võhandu maratonile registreerus üle 750 paatkonna

Ülehomme toimuvale 11. Võhandu maratonile on registreerunud 752 paatkonda 17 riigist. Ligi 100 km pikkuse maratoni start antakse laupäeval, 23. aprillil kell 7 Võrus Tamula kaldalt. Maratoni finiš Võõpsus jääb stardist alates avatuks 24 tunniks. Võisteldakse süstadel, kanuudel, kummi- ja sõudepaatidel, aga ka draakonpaatidel, vesijalgratastel ja aerusurfilaudadel, kokku 13 võistlusklassis.