20. ümber Vaskna järve jooksu võitis Anti Puustus

Võrumaa pikamaajooksusarja avanud tänase ümber Vaskna järve jooksu võitis nagu mullugi Tartumaa mees Anti Puustus. Kiireimaks naiseks osutus Kristel Sibul Põlvamaalt. Esikoha eest võitlesid paarisrakendina jooksu juhtinud ning praktiliselt lõpuni koos püsinud Puustus ja Raido Ränkel Võru suusaklubist. Finišis lahutas neid 2,7 sekundit. Puustus ütles pärast jooksu, et võit tuli raskelt. „See aasta oli ikka

Puiga tüdrukud võitsid ka kuni 7. klasside turniiri

Kui nädalajagu tagasi tulid Puiga põhikooli korvpallitüdrukud Võrumaa 6.-9. klasside meistriks, siis täna võideti enam-vähem sama koosseisuga esikoht ka kuni 7. klasside meistrivõistlustel. Meelis Reinbergi juhendatavas võistkonda kuulusid Rosemary Laur, Grete-Liis Räim, Christina Kasesalu, Kertu Truija, Kerli Tuulik, Katerina Taaber, Aveli Vendelin ja Aliis Visnapuu. Puiga tüdrukud võitsid kõik neli mängu korvide vahega 91-21. Teise