Hendrik Post võitis kadettide Eesti meistrivõistlustel pronksi

Täna Tapal peetud Eesti kadettide (1999.-2002. a sünd) meistrivõistlustelt Kreeka-Rooma maadluses toodi Võrru ka üks auhinnaline koht – kehakaalus kuni 67 kg võitis pronksmedali Hendrik Post. Siim Martin Eskla (-54 kg) ja Robert Järv (-85 kg) saavutasid viienda koha. Võistkondlikult said võrulased 24 võistkonna seas 11. koha.

Vastseliina Tannem võitis võõrsil Tääksit

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas võitis Vastseliina FC Tannem täna Viljandis SK Tääksi 1:0. Tannemile oli see hooaja esimene võit. Tasavägiselt alanud mängus olid Tannemi meestest esimesel poolajal head võimalused Janar Urbanikul ja Kristjan Kikkasel, kuid palli väravasse ei saadud. Teisel poolajal Tannem vastasele oma platsipoolel enam eriti palli ei andnud. Võiduvärava lõi mängu 77.

FC Helios Võru kirjutas tabelisse esimese võidu

FC Helios Võru jalgpallimeeskond võitis täna IV liigas võõrsil FC Elva II meeskonda 2:1 ja sai tabelisse esimesed punktid. Võru meeskonna treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul polnud küll kõiki vajalikke mehi kohal, aga need kes olid, andsid endast võidu heaks kõik ja on väärt tänusõnu. „Mängupilt, eriti teisel poolajal, oli hea,” lisas ta. „Hakkama vaikselt oma

Jahilaskurid alustasid Eesti karikasarja

Compak sportingu Eesti karikavõistluste esimesel etapil täna Laekveres tabas Tauri Tamm sajast märgist 90, mis andis talle neljanda koha. Tauno Tamm ja Kaupo Kindsigo olid 89 tabamusega 5.-8. koha jagajate seas ning võistkondlikult kuulus neile kindel esikoht. Individuaalse esikoha võitis 92 tabamusega Aare Holm. Karikasarja teine, otsustav etapp toimub mai keskel Elvas.

Navi Vutiselts oli esimeses kodumängus võidukas

Navi Vutiselts pidas täna Väimelas hooaja esimese kodumängu ning võitis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas EMÜ SK-d 5:1 (4:0). „Mehed rapsisid ikka korralikult väljakul ja said selle eest tasutud,” ütles võitjate esindaja Jaanus Trolla. Mäng algas väljakuperemeeste jaoks hästi, kui hea söödu saanud Robert Kruuda 6. minutil trahvikasti nurgast 1:0 põrutas. Lisa ei pidanud kaua

Võhandu maratonil kaitsesid mullust esikohta leedulased

11. Võhandu maratonil olid stardis 705 paatkonda, esimesena jõudis neist finišisse mullust esikohta kaitsnud leedulaste Jonas Ragauskase ja Juozas Gurevičiuse kahesüst. Ligi 100 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus leedulastel aega 7:53.09 ehk üle poole tunni vähem kui aasta tagasi. Ragauskas on nüüd juba maratoni neljakordne võitja – korra on ta varem võitnud ka ühesüstal ning