Jan Jakobson sai ADAC-sarjas avaetapil silma pähe

Jan Jakobson teenis täna Fürstlich Drehnas Saksamaa ADAC motokrossisarja avaetapil MX Youngster Cup- (ehk MX2-)klassis ühe punkti ja sai 24. koha. Punkt tuli esimeses sõidus, mille Kawasakil kihutav Võrumaa noormees lõpetas 20. kohaga, teises sõidus oli ta 25. Mõlemas sõidus kukkus Jakobson esimeses kurvis ja pidi hakkama konkurente tagant jälitama. Mõlemad sõidud võitis soomlane Miro

Rainer Michelson tuli esmakordselt Võrumaa lauatennisemeistriks

Võrumaa lautennisemeistriks krooniti meestest esmakordselt Rainer Michelson, kes täna Väimelas toimunud jõuproovil võitis esikuuiku turniiril viiest konkurendist nelja. Hõbemedali sai Tauno Piho ja pronksi Agnar Pirnpuu, mõlemad said kirja kolm võitu. Neljandaks jäänud Välek Vitali Parhomik oli parim M40 klassi mängija. Naiste turniiril alistas kõik vastased Ave Saaremägi, teiseks tuli Kati Baranov ja kolmandaks Kristiina

SK Roosu teenis IV liigas esimese punkti

SK Roosu avas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas punktiarve, viigistades täna Tartus sealse FC Heliosega 2:2 (0:0). Roosu väravad lõid Mait Raha ja Martin Haug. Ka järgmise mängu peab Roosu Tartus, tuleval laupäeval JK Tammeka U19 meeskonnaga.

Võru JK sai vihmas tunda Piraaja hambaid

Võru JK kaotas kaotas täna Tallinnas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga põhja-idapiirkonna mängus JK Piraajale 1:2 (0:0) ja langes tabeli alumisse poolde. Esimesel poolajal olid mõned väravavõimalused kummalgi meeskonnal, aga vaheajaks oli skoor siiski avamata. Teisel poolajal hakkas vihma sadama ning see sobis paremini Piraajale, kes 62. minutiks 2:0 juhtima läks. Esmalt rikkus Kristjan Kimmel trahvikastis

Mari-Liis Mõttus ja Alar Reiska võidutsesid Elva rattamaratonil

Täna sõidetud Elva rattamaratonil saavutasid nii Alar Reiska kui ka Mari-Liis Mõttus (mõlemad Haanja rattaklubi) oma võistlusklassis esikoha. 50 km pikkuse võidusõidu võitis ajaga 1.40.06 Raido Saar. M50 klassi võitja Alar reiska oli üldjärjestuses 18. naiste kiireim Mari-Liis Mõttus 24. ja nende klubikaaslane Armin Pilv 27. Mari-Liis Mõttusele oli tänane esikoht rattamaratonidel naiste arvestuses esimene.

Robert Täht aitas Lubini Cuprumi Poolas viiendale kohale

Robert Tähe koduklubi Lubini Cuprum pani Poola meistriliiga hooajale suurepärase punkti, saavutades viienda koha. Kohamängudes võitis Lubini Cuprum Radomi Cerrad Czarni 3:0 ja 3:2. Viimase mängu kolmes esimeses geimis algkoosseisus väljakule jooksnud Robert Tähel ja seekord punktiarve avamata. „Hooaja viimase mänguga olen selles osas rahul, et võistkond võitis. Minu esitus ei kannata aga kriitikat. Hooajaga