Estonian Cup maastikurattasari algas Kuusalu maratoniga

Estonian Cup maastikurattasarja tänavuse esimeseks võistluseks olnud Kuusalu rattamaratonil oli Võrumaa ratturitest 15. kohaga parim Viljar Kannimäe. 51 km pikkuse sõidu ajaga 1:56.19 võitnud Läti ratturile Dmitri Sorokinile kaotas ta üheksa ja poole minutiga. Poolesaja parema sekka mahtusid veel Tarmo Mõttus (27.; M40 8.), Robi Niit (32.; U23 3.) ja Alar Reiska (37.; M50 2.).

Lauri Sild sai orienteerumise MK-etapil 35. koha

Orienteerumise MK-etapil Poolas Wroclawi lähistel jäid eestlaste tulemused täna lühirajal oodatust tagasihoidlikumaks, kuna kohanemine kivise ja risuse maastikuga ei sujunud ootuspäraselt. Neljast Võrumaa orienteerujast oli 35. kohaga parim Lauri Sild. Meeste 6,1 m pikkusel 27 kontrollpunktiga rajal võitis esikoha norralane Olav Lundanes ajaga 35.39. Lauri Sild kaotas talle 4.52 ja 52. koha saanud Timo Sild

Richard Lepp tuli Eesti C-klassi judomeistriks

Võrus selgusid täna Eesti C-klassi judomeistrid. Võistluse korraldanud Võru judoklubi Rei parimana võitis Richard Lepp kehakaalus kuni 34 kg kuldmedali. Teel esikohale alistas ta neli vastast, finaalis Tartu Do judoka Kaspar Gutmanni. Teise medali tõi Võru klubile kuni 36 kg kaalunud tüdrukute seas pronksi võitnud Carena Roomets. Lepaga samas kehakaalus maadelnud Jaak Sachris kaotas pronksimatši

Naabrist parem: Tannem alistas võõrsil Põlva Lootose

Vastseliina FC Tannemi jalgpallimeeskond saavutas III liigas magusa võidu, kui alistas täna Põlvas tulemusega 1:0 sealse FC Lootose. Võiduvärava lõi Sander Pild. Palli kontrollis kogu mängu veidi enam Tannem. Esimese poolaja viimasel minutil tehti Võrumaa meeskonna vastu Lootose trahvikasti lähistel viga ning Pild virutas karistuslöögist palli vasaku jalaga Põlva puurivahile püüdmatult värava alla nurka. Varem

Navi Vutiselts kaotas kodus Welco duublile

Navi Vutiselts kaotas täna Väimelas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus Tartu JK Welco duublile 0:2 (0:1). Seni peetud kolmest mängust on Võrumaa meeskond võitnud ühe. Esimesel poolajal lõi Navi kaks väravat, aga mõlemal juhul fikseeriti suluseis. Navi meeskonna eestvedaja Jaanus Trolla sõnul oli platsil näidatu tulemusest parem. „Esimene poolaeg oli täiesti meie mäng. Vastaste kiituseks

Kaiti Vasiljeva võitis Eesti meistrivõistluste pronksmedali

Parksepa spordiklubi kasvandik Kaiti Vasiljeva (28) võitis Eesti naiste korvpallimeistrivõistlustel Tartu Ülikool/Kalevi naiskonnaga pronksmedali. Tartu Ülikool/Kalev võitis pronksimängudes Audentese SG/Noortekoondise mängudega 2:1 (68:60, 69:85, 55:47). Vasiljeva mängis play-offis oma naiskonna eest keskmiselt 12 minutit mängus ning viskas 1,6 punkti ja võttis 1,8 lauapalli. Eesti meistriks tuli 1182 Tallinn, kes alistas finaalseerias mängudega 3:0 Tallinna Ülikooli.