Anti Puustus jäi ümber Tamula jooksul võitmatuks

Anti Puustus kaitses täna ümber Tamula järve jooksul oma mullust esikohta ning on võitnud nüüd mõlemad tänavuse Võrumaa pikamaajooksusarja seni toimunud etapid. Nii nagu kaks nädalat tagasi ümber Vaskna järve jooksul, osutas talle suurimat vastupanu taas Raido Ränkel Võru suusaklubist. Seekord jäi kahte kanget konkurenti lahutama 11,7 sekundit. Puustuse võiduaeg umbes 7,5 km pikkusel distantsil

Võru lapsed osalesid heategevuslikus teatejooksus

21 Eesti linnas, sealhulgas ka Võrus, toimus täna 11. korda üle-eestiline heategevuslik teatejooks, mis tõi liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuse nimel jooksma kokku üle 9500 põhikooli noore. Võru Kesklinna pargis toimunud jooksule pani õla alla Haanja rattaklubi. Foto: Võru linnavalitsus

Parksepa keskkooli lapsed saavutasid kolmanda koha

2.-5. klasside teatevõistlussarja „Tähelepanu, start!” tänavusel üleriigilisel finaalvõistlusel, mis peeti eile Pärnus, saavutas Parksepa keskkooli võistkond väikeste koolide konkurentsis Kambja ja Torma põhikooli järel kolmanda koha. Suurte koolide konkurentsis tuli Võru Kreutzwaldi kool neljandaks, esikoha võitis Viljandi Kesklinna kool.