Navi Vutiseltsile loositi vastaseks Tartu Merkuur

Väikses karikasarjas Võrumaa jalgpallimeeskondadest veel ainsana konkurentsis püsiva Navi Vutiseltsi vastaseks 1/16-finaalis loositi mullune III liiga lõunapiirkonna võitja ja tänavu II liiga tippu kuuluv Tartu FC Merkuur. Mäng peetakse Väimelas.

Heliosele karikamängust rekordskooriga kaotus

FC Helios Võru jalgpallimeeskond kaotas täna Tallinnas Eesti väikse karikasarja 1/32-finaalis FC Nõmme Unitedile 0:27. Ükski Võrumaa meeskond pole kunagi varem karikasarjades nii suurelt lüüa saanud. Helios sai mänguks vaid läbi häda meeskonna kokku, kusjuures kaks täna platsil käinutest (Erik Roosik ja Carl Ülejõe) on veel klubi U17 meeskonna poisid, kel tänane mäng esindusmeeskonnas debüüdiks.

Mari-Liis Mõttus oli EMil U23 neidude rattakrossis 22.

Mari-Liis Mõttus kaotas täna Rootsis maastikuratta EMil U23 neidude olümpiakrossi võitjaks tulnud Šveitsi ratturile Sina Freile kahe ringiga ja sai 22. koha. „Läks natuke oodatust kehvemini. Esimesel ringil tegi Mari-Liis sõiduvea ja kukkus, misjärel langes sõitjaterivi lõppu. Parandas hiljem enda kohta tublisti ja tõusis juba 19. kohale aga kolmandal ringil tehtud apsakas vigastas esimest hammasratast

Timo Sild tuli lühirajal Eesti meistriks

Timo Sild tuli täna Võrumaal Vastseliina vallas Juudakunnus Eesti meistriks orienteerumise lühirajal, Lauri Sild (mõlemad Kaitsejõudude SK) võitis pronksmedali. Naiste konkurentsis teenis pronksmedali Eleri Hirv (OK Võru). Timo Sild on nüüd lühirajal neljakordne Eesti meister. Viimasel kuue aastal on ta sel alal teistele loovutanud vaid kaks esikohta – 2013. ja 2015. aastal tuli Eesti meistriks

Viljar Kuljus sai Kuusalu rattarallil 16. koha

Viljar Kuljus sai täna 89 km pikkusel Kuusalu rattarallil 16. koha. Esimesena oli finšis soomlane Jesse Kaislavuo. Täna sõideti ka Eesti maastikurattasarja kuuluv 50 km pikkune Mulgi rattamaraton, kus Võrumaa ratturitest oli 43. kohaga parim Jaan Alvela. Esikoha võitis Alges Maasikmets.

Roosu kaotas lisaminuti väravast Tammeka U19 noortele

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas kaotas SK Roosu täna kodus liidrile Tartu JK Tammeka U19 meeskonnale 2:3 (0:1). „Saime väga valusa kaotuse, kuna praktiliselt viimase rünnakuga lasime endale ära lüüa,” ütles meeskonna esindaja Kristo Lindsalu. Tema sõnul hoidis Tammeka kuni skoori avamiseni mängu oma kontrolli all. Värav tuli karistuslöögijärgsest olukorrast – esmalt löödi müüri, siis

Sander Taan teenis meistriliigas esimesed mänguminutid

2013. aastal Võrumaa parimaks nooreks jalgpalluriks nimetatud Sander Taan (18) tegi täna debüüdi meistriliigas, kui pääses Tammeka 0:2 kaotusmängus Nõmme Kaljuga 84. minutil vahetusest platsile. Treener Tauno Kikase käe all jalgpalliga tutvust teinud Taan mängis 2010–2013 Võru JK noortemeeskondades, 2013 ka Võru JK duublis ning 2014 FC Helios Võru ja Võru JK eest, eelmisel hooajal

Tannem on III liigas teinud pea unelmate alguse

Vastseliina FC Tannem jätkas oma edukalt alanud III liiga hooaega täna 6:2 võiduga võõrsil Valga FC Warriori üle. Tannem läks mängu Janar Urbaniku väravast kiirelt juhtima. Seejärel skooris kahel korral Erki alliksoo ning kui Gasoar Vainula esimese poolaja lisaminutil 4:0 lõi, oli mäng praktiliselt tehtud. Teisel poolajal tegi kumbki meeskond kaks väravat, Tannemil olid täpsed