Tanel Leok sai Saksamaa MM-etapil 15. koha

Tanel Leok sai täna Saksamaal Teutschenthalis motokrossi MM-etapil MXGP-klassis 15. koha, Karel Kutsar jäi MX2-klassis punktideta. KTMil kihutav Leok lõpetas mõlemad sõidud 15. kohaga. Etapivõidu võttis maksimaalsed punktid kogunud itaallane Antonio Cairoli (KTM) sloveeni Tim Gajseri (Honda) ja Venemaa motomehe Jevgeni Bobrõševi (Honda) ees. MMi liidriks tõusis 299 punktiga Gajser. Prantslane Romain Febvre (Yamaha) kaotab

Navi Vutiselts teenis mängust Tääksiga viigipunkti

Navi Vutiselts viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil SK Tääksiga 2:2 (0:1). Võrumaa meeskond jäi kaotusseisu juba Võhmas peetud mängu avaminutil, omavärav kanti Margus Mõttuse arvele. Rohkem palli esimesel poolajal kummagi poole puuri ei saadetud. 57. minutil Gris Kallas viigistas, kuid kaheksa minutit hiljem läks Tääksi uuesti juhtima. 73. minutil tehti Kris Saia vastu

Võru vutimehed kütsid Irbisel naha kuumaks

Võru JK jalgpallimeeskond saavutas II liigas teise magusa võidu järjest, kui võitis täna võõrsil mullu veel esiliigas mänginud Kiviõli FC Irbist 3:1 (2:0). „Tegime väga hea esimese poolaja. Valdasime palli ja tekitasime mitu head momenti,” ütles Margus Tukk, kes seekord olude sunnil väravavahi kindad kätte tõmbas. „Mul jalg veel väljakul mängide ei lase, väravas sain

OK Võru naised võitsid Eesti teatekulla

Võru orienteerumisklubi naiskond, kus jooksid Laura Joonas, Eleri Hirv ja soomlanna Sari Nurmela, tuli täna Vastseliina vallas Juudakunnus teatevõistluse Eesti meistriks ning klubi teine naiskond võitis pronksmedali. Meeste teatevõistluse võitnud Kaitsejõudude SK aitasid kullale Timo ja Lauri Sild. Naiste avavahetuse järel haaras liidrikoha SK 100, kel võistlust alustas Outi Hytönen. Joonas jäi soomlannast maha 1.32-ga

Raido Ränkel sai Tartu jooksumaratonil 15. koha

Raido Ränkel sai parima Võrumaa sportlasena täna Tartu jooksumaratonil 15. koha. 23 km pikkuse võistlusmaa läbimiseks kulus tal aega 1:25.32. 20 parema hulka mahtus ka Jürgen Külm, kes oli 17. (aeg 1:26.16). Võitis Keenia jooksja Ibrahim Mukunga Wachira ajaga 1:13.30.

Kulbilohus algas Eesti rallikrossihooaeg

Elva Kulbilohus sõideti eile Eesti rallikrossimeistrivõistluste tänavune avaetapp. Super1600-klassis kogus Priit Rebane (Lada Samara) viienda ja Andre Kurg (Škoda Fabia) seitsmenda punktisumma, juhtkoha haaras finaalis võidutsenud Janno Ligur (Škoda Fabia).