Reede ja kolmeteistkümnes tõi nii õnne kui ka ebaõnne

FC Helios Võru U14 poisid võitsid täna Lihulas Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel võitluslikus mängus Lõuna-Läänemaa JK-d 3:2. Viis minutit enne mängu lõpu tõrjus Heliose väravavaht Emil Karu penalti. Penaltitõrje tegi täna ka klubi U15 meeskonna väravavaht Samo Aarand, aga see ei päästnud Võru poisse koduplatsil 0:4 kaotusest FC Elvale. Samo Aarandi penaltitõrje FC Helios Võru U15

Regina Oja allkirjastas sponsorlepingu Rehvid 24-ga

Võrumaa laskesuusataja, Eesti juunioride koondse liige Regina Oja allkirjastas eile hooajaks 2016/2017 isikliku sponsporlepingu OÜ-ga Rehvid 24. „Aitäh Rehvid 24-le! Ettevalmistusperiood ning võistlushooaeg saavad tänu sellele toetusele kindlasti kvaliteetsemalt läbi viidud. Omalt poolt annan kõik, et see avalduks ka tulemustes. Äärmiselt hea meel on, et olen leidnud toetaja kes näeb minus potensiaali ning toetab püüdlusi

Astrid Erik mängis Eesti U17 koondises turniiril Riias

Astrid Erik (FC Helios Võru) mängis sel nädalal Riias UEFA sõprusturniiril Eesti U17 neidude jalgpallikoondises. Esmaspäeval, kui Eesti kaotas 0:5 Põhja-Iirimaa ekaaslastele, sekkus ta 27. minutil vahetusest, kolmapäeval oli platsil kõik 80 minutit, kui Eesti jäi 0:1 alla Lätile. Tänases mängus Fääri saartega, mis lõppes väravateta, mängis Astrid Erik teise poolaja.

Staadionijooksusari algas 100 m ja 2000 m jooksuga

Eile algas Võru staadionijooksusarja järjekordne hooaeg, Võru spordikeskuse staadionil peetud etapil olid kavas 100 meetri ja 2000 meetri jooks. Parimad sprinterid olid Markus Salumets 11,56 ja Kristel-Liis Jõendi 13,34-ga. 2000 meetri jooksus jõudis ajaga 6.02,30 esimesena finišisse sarja viimase viie aasta võitja Ivar Ivanov. Kiireim naine oli ajaga 6.50,09 Johanna Ardel Valgamaalt. Meeste 100 meetri