Võru-Väimela jooksul võidutses Ivar Ivanov

35. korda peetud Võru-Väimela maanteejooksu võitis 31aastane Võru Lõunalõvi staier Ivar Ivanov. Naistest oli kiireim Kristel Sibul Põlvamaalt. Võru-Väimela jooksul neljandat korda (varem 2011, 2013 ja 2015) võidutsenud Ivanov jõudis finišisse ajaga 18.39,4 ning edestas 12 sekundiga teisena lõpetanud Anti Puustust, kes tänavu Võrumaa pikamaajooksusarjas esimest korda esikohata jäi. Puustus sai lohutust vahefiniši võidust Kirumpää

Jätka lugemist →

EMil läheb starti viis Võrumaa orienteerujat

Ülehomme Tšehhis Jesenikis algaval orienteerumisjooksu EMil kuulub 15liikmelisse Eesti koondisse viis Võrumaa orienteerujat: Timo Sild, Lauri Sild, Laura Joonas, Marianne Haug ja Kerstin Uiboupin. Kõik nad võistlevad lühirajal ning neli neist (välja arvatud Lauri Sild) tavarajal. Nende võistluste põhjal selguvad ka Eesti teatevõistkonnad. Tavaraja kvalifikatsioon on EMil kavas esmaspäeval, 23. mail ja finaal päev hiljem.

Jätka lugemist →

Võru U16 võrkpallinaiskond Eestis 13.

Võru spordikooli U16 võrkpallinaiskond sai läinud nädalavahetusel Kohilas oma vanuseklassi Eesti meistrivõistluste teisel finaalturniiril viienda koha ehk oli üldjärjestuses 13. Eesti meistriks tuli Rakvere spordikool.