Navi Vutiselts pikendas Warriori kaotusteseeriat

Navi Vutiselts võitis täna Eesti III liiga lõunapiirkonnas ainsana veel punktideta oleva Valga FC Warriori vastase koduväljakul 3:1 (1:0). Esimese poolaja keskel viis Tamriko Õkva Navi penaltist juhtima. 59. minutil lõi Eleri Jürisaar 2:0 ninh kuigi valgalased kümmekond minutit hiljem vahet vähendasid, tsementeeris Gris Kallase 75. minuti tabamus Navi võidu. Järgmise nädala pühapäeval mängib Navi

Olümpiastartide etapil kaks kahekordset võitjat

Võru spordikeskuse staadionil täna toiminud noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti Võrumaa etapil saavutasid kaks esikohta Betti Aniott ja Mattias Ilves. Esimene võitis vanemate (2002.-2003. a sünd) tüdrukute kettaheite 25.21-ga ja palliviske 52.45-ga, teise võidutulemused nooremate (2004. a ja hiljem sünd) poiste samadel aladel olid vastavalt 30.33 ja 52.03. Teised võitjad. Vanemad poisid. 1000 m Markus

Naised selgitavad aastase pausi järel Võrumaa võrkpallimeistri

Kui eelmisel nädalavahetusel selgus Võrumaa parim võrkpallimeeskond, siis homme selgitavad maakonna meistri naised. Võru spordikeskuses toimuval turniiril osaleb kuus naiskonda. Mängud algavad kell 11 kahes alagrupis, ühte kuuluvad Võru spordikool, Lasva vald ja Rõuge vald, teise Võru spordikool II, Võru ja Võru vald. Esikohamäng algab ajakava kohaselt kell 16. Võrumaa naiste võrkpallimeistrivõistlused peeti viimati 2014.

Eesti võrkpallinaiskond mängib EMi valikturniiril

Eesti naiste võrkpallikoondis, kuhu kuuluvad ka Võrumaal võrkpallurikarjääri alustanud temporündaja Eliise Hollas ja sidemängija Kaisa Bahmatšev ning mille peatreener on Marko Mett, peab tänasest pühapäevani Tallinnas 2017. aasta EMi esimese valikringi mänge. Eestlannade vastasteks on mängude järjekorras Luksemburg, Taani ja Rootsi. Järgmisse ringi pääseb turniiri võitja, samuti kahe valikgrupi peale parim teiseks tulnud naiskond.