Marko Mett tüüris Eesti naiskonna EMi valiksarjas järgmisse ringi

Marko Meti juhendatav Eesti naiste võrkpallinaiskond, kuhu kuulusid ka Võrumaalt pärit Eliise Hollas ja Kaisa Bahmatšev, võitis Tallinnas toimunud EMi valikturniiril esikoha ja pääses edasi järgmisse ringi. Reedel võitis Eesti Luksemburgi 3:0 (18, 16, 12), eile Taani samuti 3:0 (13, 17, 17) ja täna Rootsi 3:2 (-16, -17, 16, 17, 16). Temporündaja Eliise Hollas kuulus

Tartu Kevadel võidutses OK Võru soomlanna Sari Nurmela

Kambjas toimunud kahepäevasel orienteerumisvõistlusel Tartu Kevad võitis naistest esikoha OK Võru esindav soomlanna Sari Nurmela. OK Võrule tõid esikoha veel Lauri Pähn (M18), Tõnis Jäädmaa (M14) ja Airi Alnek (N45). Hando Allmann (M16) ja Signe Kallion (N18) said teise ning Alex Treier (M16), Janar Saks (M14) ja Ats Virumäe (M70) kolmanda koha.

Aigar Leokile polnud Paikuse endurol vastast

Nädalavahetusel Pärnumaal Paikusel toimunud enduro Eesti meistrivõistluste teisel ja Balti meistrivõistluste esimesel etapil oli üldarvestuse kiireim mees taas Aigar Leok. Yamahal kihutavale Sõmerpalu motoklubi mehele polnud Paikusel kummalgi päeval kellestki vastast ning lisaks üldvõidule kuulus talle ka E2-klassi esikoht. Samas võistlusklassis tuli teiseks tema noorem vend Martin Leok (KTM), kolmas oli lätlane Ivo Šteinbergs. Sõmerpalu

Vastseliina Tannem kaotas FC Otepääle 3:6

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis kaotas Vastseliina FC Tannem täna võõrsil FC Otepääle 3:6. Mäng tehti ära esimese poolajaga, mille Tannem kaotas 1:5. Erki Alliksoo värava järel oli poolaja keskel veel seis 1:2, aga poolaja lõpp kuulus väljakuperemeestele. Teise poolaja esimese veerandtunniga vähendasid Alliksoo ja Kristjan kikkas vahe kaheväravaliseks, aga siis lõi ka Otepää veel

FC Helios Võru SK Roosule võimalust ei andnud

FC Helios Võrul teise IV liigas mängiva Võrumaa jalgpallimeeskonna SK Roosu alistamisega raskusi ei tekkinud, täna Osulas peetud mäng võideti 5:0 (2:0). Kübaratriki tegi Kristjan Moks, ühe värava lõid Andrei Kiš ja Talvar Henning. Osula väikesel ja konarlikul vutiplatsil õnnestus Heliosel vastasele oma mäng küll kohe peale suruda, aga võimalusi esialgu ära lüüa ei suudetud

Jan Jakobson jäi ADAC-sarja etapil kvalifikatsiooni pidama

Jan Jakobsonil ei õnnestunud Saksamaa ADAC motokrossisarja sarja etapil Austrias Möggersis MX Youngster Cup (ehk MX2) klassis eilsest kvalifikatsioonist tänastesse finaalsõitudesse pääseda. Oma kvalifikatsioonisõidu lõpetas ta 20. kohaga ning oli seejärel n-ö viimase võimaluse sõidus, kus veel kuus finalisti selgus, üheksas.

Kaupo Kindsigo kombiharjutuses kuues ja Võrumaa meeskond teine

Eile Lääne-Virumaal Laekveres peetud Eesti karikavõistlustel jahipraktilise laskmise kombiharjutuses sai Kaupo Kindsigo 367 punktiga kuuenda koha, Tauno Tamm jagas 361 punktiga 8.-9. ning Tauri Tamm 357 punktiga 11.-12. kohta. Võistkondlikult saavutasid Võrumaa laskurid Laekvere järel teise koha. Kindla esikoha võitis 390 punktiga Ahti Valdmets. Haavlilaskmises oli kõik 50 märki tabanud Kindsigo esimene ning ühel lasul