Hanna-Mai Vaikla võitis Balti noorte matšil seitsmevõistluse

Hanna-Mai Vaikla võitis Lätis Jekabpilsis peetud Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusel 5294 punktiga U20-vanuseklassi neidude seitsmevõistluse. Vaikla senine isiklik rekord oli 5208 punkti. Juulis Poolas toimuva juunioride MMi normi ületas ta 44 punktiga. Tõkkesprindis sai Vaikla eile aja 15,11, ületas siis kõrgushüppes isiklikku rekordit tähistava 1.66, tõukas kuuli 11.38 ja jooksis 200 meetrit 26,28-ga. Täna hüppas

Kerstin Uiboupin pääses EMil tavaraja finaali

Tšehhis Jesenikis toimuval orienteerumise EMil joosti täna tavaraja eeljooksud ning Kerstin Uiboupin lunastas koha finaalvõistlusele. Mägine ja keeruliste teevalikutega rada eraldas terad sõkaldest ning vahed venisid suureks – oma jooksust 16. kohaga edasi saanud Uiboupin kaotas jooksu võitjale Svetlana Mironovale (Venemaa) ligi 12 minutiga. Võrulannadest olid stardis veel Marianne Haug (oma jooksus 19., +18:38) ja

Helios Võru poisid võitsid nädala kuuest mängust pooled

Kaks FC Helios Võru noortemeeskonda said läinud nädalal jõudu proovida oma vanuseklassi Eesti tippmeeskondadega: U15 poisid kaotasid võõrsil selle vanuseklassi Eesti noorte meistrivõistluste liidrile Tallinna Kalevile 0:6 ning U17 meeskond päev hiljem oma esiliiga liidrile (ja U17 eliitliigas teisel kohal olevale) Tallinna FC Infonetile 0:7. Väärt võidu said reedel klubi U14 poisid, kes alistasid kodus

HRK ratturid tõid Lätist kolm poodiumikohta

Lätis Baldones eile toimunud Vivus.lv maastikurattamaratonide sarja 54 km pikkusel etapil jõudsid poodiumile kõik kolm starti läinud Haanja rattaklubi ratturit: Tarmo Mõttus saavutas teise koha M40 klassis ja Armin Pilv M18 klassis, Mari-Liis Mõttus võidutses N23 ratturite seas. Palju ei jäänud puudu, et kõik see oleks olemata jäänud. „Oleksime teadmatusest kogu päeva peaaegu ära rikkunud.