Timo Sild ja Marianne Haug jõudsid EMil lühiraja finaali

Tšehhis jätkuval orienteerumise EMil tegi täna lühiraja kvalifikatsioonis Eesti koondislastest parima tulemuse Timo Sild, kes sai enda grupis kõrge kolmanda koha. Võrumaa orienteerujatest pääses finaali ka Marianne Haug. Stabiilse jooksu teinud Timo Sild püsis terve võistluse esikolmikus ning kaotas lõpuks oma grupis võitnud norralasele Carl Godager Kaasile vaid 15 sekundiga. Lauri Sild pidi oma grupis

Koolinoorte kergejõustikuvõistlusel sündis häid tulemusi

Võru staadionil täna lõpule jõudnud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas Raimond Vink juunioride kaugushüppes võidutulemuseks 6.71 ja Anna-Lisete Kukk tõukas kuuli 11.09. A-klassis jooksis Markus Salumets 100 meetrit 11,54 ja 400 meetrit 53,31-ga, Joel Kuldmäe viskas oda 57.71 ning Karli Keir ja Erki Ernits hüppasid kaugust vastavalt 6.18 ja 6.17. Tänased võitjad. Meesjuuniorid. 100 m

Judokad lõpetasid hooaja Maiturniiri ja Aluksne võistlusega

Võru judoklubi Rei judokad võitsid läinud laupäeval Aluksnes toimunud võistlusel mitu medalit. Nooremas vanuseklassis võitis esikoha Tehor Kookmaa (-34 kg) ning teise koha saavutasid Rasmus Koort (-42 kg) ja Kaur Kõva (-60 kg). Vanemate poiste seas tulid Richard Lepp (-34 kg) ja Robin Soe (-60 kg) kolmandaks. Samal päeval Võrus toimunud laste Maiturniiril tulid alates

Selgusid maakonna meistrid petangi trios

Eile Võru Roosi tänava staadionil peetud maakonna meistrivõistlustel petangi trios võitsid esikoha Illart Majas, Danel Pilv ja Toomas Hoole. Teise koha said Jaan Lüitsepp, Ljudimilla Lüitsepp ja Jaan Joonas ning kolmanda koha Ruti Loid, Erki Nurm ja Tarvet Päkk. Foto: Võrumaa spordiliit

Robi Niit jäi HRK krossisarja etapil alla vaid Sten Saarnitsale

Robi Niit saavutas eile Põlvamaal Intsikurmus HRK rattakrossisarja etapil üldarvestuses teise ja U23 klassis esimese koha. Sõidu võitis Põlvamaa rattur Sten Saarnits, kolmikvõidu kindlustas Veloplus Pro Teami meestele Viljar Kannimäe. Seeniride parim oli üldjärjestuses kuuendana lõpetanud Tarmo Mõttus ning M18 klassi võitja üldjärjestuse kaheksas Armin Pilv (mõlemad Haanja rattaklubi). Lühemal distantsil polnud vastast naiste võitjale