Tanel Leok sai Hispaania GP-l 16. koha

Tanel Leok (KTM) sai täna Hispaanias Talavera de la Reinas motokrossi MM-etapil MXGP-klassis 16. koha. Esimese sõidu lõpetas ta 14. ja teise 19. kohaga. Mõlemad sõidud võitis sarja üldliider sloveen Tim Gajser (Honda). Leok kaotas talle esimeses sõidus minutiga ja teises poolteise minutiga. Üheksa etapi järel kasvatas Gajser edumaa kokkuvõttes teisel kohal tiitlikaitsja Romain Fevbre’i

Lõunalõvi neiud tulid 4 x 100 m jooksus Eesti juunioride meistriks

Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi võitis täna Tartus Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes viis medalit. Kulla said kaela Kristel-Liis Jõendi, Anna-Lisete Kukk, Kristin Saua ja Hanna-Mai Vaikla, kes võitsid ajaga 50,01 naisjuunioride 4 x 100 meetri jooksu. A-klassis võitsid 4 x 110 meetri tõkketeatejooksus ajaga 1.01,19 hõbemedali Karli Keir, Erki Ernits, Renalt Mäesaar ja Markus Salumets. Esikoht jäi

Mängu domineerinud Helios pidi leppima mõru viigiga

FC Helios Võrul libises tänases IV liiga mängus Viljandi Tuleviku III meeskonnaga kolmandal lisaminutil käest võit ja võimalus liiga lõunapiirkonnas teiseks tõusta. Mäng lõppes 1:1. Väimelas peetud kohtumine oli Heliose 40. liigamäng. Alustati hoogsalt ning juba 5. minutil läks Karel Räppo löök vaid napilt üle värava. Külaliste värava all tekkis ridamisi ohtlikke momente, kahjuks oli

Vähemusse jäänud Navi Vutiselts alistas liiga liidri

Navi Vutiselts võitis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas liidrit Suure-Jaani Unitedit 2:1, seejuures mängiti lõpus vähemuses. „Tänase mängu kohta pole muud öelda, kui et väga hästi tehtud. Võit tabeli liidri üle on võimas,” ütles Navi Vutiseltsi juht Jaanus Trolla. „Õnneks pidasime vastu. Uskumatult hää meel on selle võidu üle.” Väimelas peetud kohtumise esimene poolaeg lõppes väravateta.

SK Roosu sai klubi ajaloo suurima kaotuse

SK Roosu jalgpallimeeskond pidi täna IV liigas võõrsil FC Jõgeva Wolvesile 0:8 (0:4) alla vanduma. Nii suurelt pole Roosu varem kordagi kaotanud. Kümnekesi mängides suutis Roosu oma värava puhta hoida 13 minutit. Seejärel hakkasid võõrustajad oma väravaarvet aina suuremaks kerima ning oma panuse selleks andis ka Ragnar Rosenbergi omavärav. Neljapäeval võõrustab SK Roosu Eesti karikasarja

Deckol Ehitus võidutses 35+ meeste seas

3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste esimesel etapil eile Tartus võitis 35+ meeste turniiril esikoha Deckol Ehitus, kus mängivad ka Merlis Niklus ja Silver Kuuba. Amatööride konkurentsis sai sama meeskond 12. koha. Deckol Ehitus: (paremalt) Merlis Niklus, Silver Kuuba ja Andres Poom. Foto: Sprite tänavakorvpall