Contra loeb lastekaitsepäeval maratoni joostes 10 km luuletusi

Kolmapäeval, 1. juunil algusega kell 18 jookseb Margus Konnule ehk Contra Võru spordikeskuse staadionil oma elu 50. maratoni. 1. juuni sai valitud seetõttu, et just sel päeval saab Contra maratonivanuseks ehk 42,195 aastaseks. Et on ka lastekaitsepäev, stardib koos Contra ja teiste maratonijooksjatega samal ajal ja samal rajal lastejooks. Lapsed läbivad vastavalt soovile 1–3 staadioniringi,

Martin Leok võitis Kukemetsa endurosprindi

Martin Leok võitis laupäeval Valgamaal sõidetud endurosprindi Eesti ja Balti karikavõistluste etapil esikoha E2-klassis. Teisigi Sõmerpalu motoklubi mehi saatis edu: E1-klassis võitis esikoha Veko Rääts ja E3-klassis Elary Talu, lisaks tuli Priit Palatu E3-klassis teiseks ning Reio Timmi E1-klassis ja Timo Hermlin hobiklassis kolmandaks.