Esimesena jagasid maakonna rannavollemedaleid neiud

Neidude (1998. a ja hiljem sünd) Võrumaa meistriks rannavõrkpallis tulid eile Võrus Tamula rannas Annabel Huik ja Gerda Metsma. Teiseks tulid Hanna-Liisa Ilves ja Kethlin Kaseorg ning kolmandaks Linda Koreinik ja Karmen Lennuk. Võistles neli paari. Samas peeti ka Võrumaa meeste meistrivõistluste esimene etapp, mille esikohamängus võitsid Helger Hääl ja Markus Kullmann Gris Kallast ja

Mari-Liis Mõttus jõudis MMi avaalal esikümne piirile

Mari-Liis Mõttus pääses täna Tšehhis Nove Mestos maastikuratta MMil naiste väljalangemissõidus veerandfinaali ja sai lõpuks 11. koha. „See on kindlasti kordaminek,” sõnas Mari-Liis Mõttuse isa ja treener Tarmo Mõttus. Võistlust alustas 21 naist, kellest kvalifikatsiooni 16 kiiremat pääses veerandfinaali. Mõttus, kellest noorem vaid üks võistlejaist, kaotas eelsõidu võitnud Linda Indergandile (Šveits) 11,019 sekundiga ja jõudis

Kõik Eesti parimad on üle pika aja Sõmerpalus koos stardijoonel

Järgmisel kolmapäeval, 6. juulil sõidetakse Sõmerpalus üheksandat korda rahvusvaheline staadionikross Väino Leoki karikale, kus osalevad nimekad sõitjad nii Eestist kui naaberriikidest. Üle pika aja võib koos stardis näha kõiki Eesti parimaid sõitjaid, kes eelnevatel aastatel erinevatel põhjustel seda teha ei saanud. Oma osalemisest on tänaseks lisaks Tanel Leokile teada andnud ka teised eelmise aasta Eesti

Astrid Erik mängis Eesti U17 koondises Balti turniiril

Võru tüdruk Astrid Erik mängis Eesti U17 koondises Balti turniiril Leedus Jonavas, kus Eesti kaotas eile 2:3 Leedule ja viigistas täna 1:1 Lätiga. Mõlemas mängus kuulus ta Eesti algkoosseisu. Eesti U17 tüdrukud eilses mängus Leeduga, Astrid Erik taga vasakult esimene. Foto: EJL

Meestel vahetus liider, naistel võimupööret polnud

Võrumaa suvevollesarjas tõusis meestest juhtkohale Joel Põhja, naistest jätkab liidrina Annabel Huik. Põhja kõrval kuulusid eile Võrus pargi mänguväljakutel toimunud neljandal etapil meeste konkurentsis esikoha võitnud nelikusse veel Kevin Kaldmäe, Gris Kallas ja Kristjan Rebane. Teise koha said Martti Klemets, Arlet Raha, Marko Mett ja Timo Kuus ning kolmanda koha Vahur Sikaste, Kaimar Juks, Roman