Navi Vutiselts sai karikasarjas kindlalt lüüa

Navi Vutiselts kaotas Eesti karikasarja avaringis täna võõrsil Raplamaa JK Märjamaale 0:4. Navi tegi IV liigas mängiva konkurendi vastu kehva mängu. Kaotusseisu jäädi 10. minutil ning vaheajale mindi seisul 0:2. Teise poolaja esimese kuue minutiga lõid võõrustajad veel kaks väravat jas sellega oli mängu saatus otsustatud. Kolmest karikasarja alustanud Võrumaa meeskonnast on ainsana konkurentsis veel

Roosu tõmbas Sillamäe Kalevi ees saba jalge vahele

SK Roosu andis Eesti jalgpallikarikavõistluste avaringis meistriliiga meeskonnale JK Sillamäe Kalev loobumisvõidu. Mäng pidanuks toimuma täna Osulas. Kui EJLi kodulehel olnud mängueelses kommentaaris seisid veel täna hommikul Roosu esindaja Kristo Lindsalu sõnad, et „meie ainus ülesanne on platsil võidelda ja mitte alla anda”, siis tegelikkus osutus siiski teiseks. Loobumise eest peab SK Roosu vastavalt karikavõistluste

Võru spordikooli lõpetab tänavu vaid 18 noort

Täna lõpetab Võru spordikooli 18 noort sportlast ehk viimaste aastate üks väiksemaid lende. Lõpetajate seas on seitse võrkpallurit, kuus kergejõustiklast, neli murdmaasuusatajat ja üks laskesuusataja. Nimekamad neist on juba Eesti koondissegi jõudnud ja noorte tiitlivõistlustel osalenud mitmevõistleja Hanna-Mai Vaikla ning Eesti noortekoondislane ja Famila/Võru VK naiskonna üheks põhitegijaks tõusnud võrkpallur Heleene Hollas. Lõpuaktus algab kell

Tehtud! Contra jooksis Võru staadionil 50. maratoni

Margus Konnula ehk Contra jooksis eile Võru staadionil oma 50. maratoni, saades lõpuajaks 5:29.16. Jooksu käigus luges ta kümne kilomeetri vältel luuletusi ning viimased kümme kilomeetrit läbis paljajalu. 13 alustanust lõpetas 11 ning kiireim oli ajaga 3:25.19 tallinlane Kaido Orgulas. Teisena ületas finišijoone kiireim naine Viia Kaldam (aeg 3:58.43) Valgast. Lastekaitsepäev ehk 1. juuni oli