Tannem kaotas „kuuepunktimängus” Tarvastule

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas kaotas Vastseliina FC Tannem täna võõrsil seni tabelis vahetult enda ees olnud FC Tarvastule 1:4 (1:3), kusjuures endale lubati värav lüüa nii esimese poolaja kui ka kogu mängu lisaminutitel. Tannemi ainsa värava sai kirja teise poolaja keskel penalti realiseerinud Erki Alliksoo. Tarvastu mängis alates 53. minutist ühe oma mängija eemaldamise

Võru nelik võitis 4 x 1500 meetri jooksus pronksmedali

Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi teatemeeskond, kuhu kuulusid Ivar Ivanov, Eno Lukk, Mikk Laur ja Raido Ränkel, võitis täna Kosel peetud teatejooksude Eesti meistrivõistlustel 4 x 1500 meetri jooksus pronksmedali. Võrulaste aeg oli 17.15,75. Kulla võitis Treeningpartner (Reimo Oja, Jaanus Kallaste, Marti Medar, Sergei Tšerepannikov) 16,48,67-ga ning hõbeda sai TÜ ASK ajaga 16.58,04. Võistles kaheksa meeskonda.