Tanel Leok jäi Eesti meistrisarja avaetapil võitmatuks

Karksi-Nuias Ainja krossirajal toimunud Eesti motokrossimeistrivõistluste avaetapil võimutses Tanel Leok, kes võitis täna esikoha nii MX1- kui ka MX2-klassis. MX1-klassis oli KTM Racing Estonia tiimi esindav Tanel Leok ülivõimas juba hommikuses kvalifikatsioonis. Ka mõlemas võistlussõidus ei andnud ta teistele mingit võimalust ja võttis kindla etapivõidu. Aigra Leok lõpetas avasõidu kolmandana. Teise sõidu stardis ta kukkus,

Eesti rallikrossi meistrivõistlused jätkusid Laitses

Eesti rallikrossi meistrivõistluste etapil Laitse rallipargis katkestas Priit Rebane Super1600-klassi võistluse poolfinaalis, Andre Kurg eelsõitudest edasi ei pääsenud. Esikoha võttis Janno Ligur, kes on kahe etapi järel ka meistrivõistluste liider. Sarja järgmine etapp sõidetakse kahe nädala pärast Missos.

Robi Niit oli Lähte rattamaratonil U23 klassis kiireim mees

Estonian Cup sarja kuuluval 66 km pikkusel Lähte rattamaratonil tegi täna head sõitu mitu Võrumaa ratturit. U23 klassis võitis esikoha üldjärjetuses 30. kohaga lõpetanud Robi Niit (Veloplus Torq Pro Team) Tema meeskonnakaaslane Viljar Kannimäe saavutas üldarvestuses kõrge kaheksanda koha. Sõidu võitnud Erki Pütsepale kaotas ta 4.24-ga. M18 vanuseklassis võitis esikoha Karl Pruuli (Hauka velokubi) ning

Võru JK teenis mänguta kolm punkti

Võru JK tänane Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga kodumäng jääb ära, sest Kuusalu JK Rada andis võrulastele loobumisvõidu. Jõukuluta teenitud kolme punkti toel tõusis Võru JK tabelis kuuendaks. Järgmise mängu peab Võru meeskond tuleval laupäeval Tartus FC Santose duubliga. Võru JK jalgpallimeeskond. Foto: Priit Lööper

Õed Hollased pääsesid tudengite rannavolle MMile

Tartus eile peetud tudengite rannavolle MMi katsevõistlus oli õdedele Hollastele edukas: finaali jõudsid nii Heleene kui Anett ning tagasid sellega mõlemad koha ka MMil. Seitsme naispaari konkurentsis võitsid turniiri Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov, kes esikohamatšis alistasid Heleene Hollase ja Liisa Soometsa 2:1 (21:16, 20:22, 15:10). Rahvusvahelise üliõpilasspordi föderatsiooni (FISU) egiidi all toimuv üliõpilaste MM